Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Barbology

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler herkese. Elimde Xiaomi Mi true Wireless Earbuds Basic 2 modeli vardı. Ama sapıtmaya başladı şarja koyuyorum şarj olmuyor kutuda telefona bağlanıyor falan. Yeni bir kablosuz kulaklık arıyorum sonucunda. Müzik için düşünüyorum. Şu modeli beğendim. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu modelde sol kulaklıkta sıkıntı yaşayanlar olmuş. Kullanan biri varsa deneyimlerini söylerse sevinirim.

Ben bunu kullanıyorum. Kutusunun bataryası 1 ay gidiyor. Kulaklığın kendisi ise 2-3 saat kadar götürüyor ama kutusuna koyduğun zaman hızlı şarj ediyor ki zaten kutusu da 1 ay kadar gittiğinden çok ideal bir ürün. Ses kalitesi çok iyi kulağa da tam oturuyor düşmedi hiç kulağımdan şuana kadar.

Eksilerinden bahsedersek kutusu ağır. Kulaklığı kullanırken de ömrü daha uzun olsa iyi olabilirdi.
Ben bunu kullanıyorum. Kutusunun bataryası 1 ay gidiyor. Kulaklığın kendisi ise 2-3 saat kadar götürüyor ama kutusuna koyduğun zaman hızlı şarj ediyor ki zaten kutusu da 1 ay kadar gittiğinden çok ideal bir ürün. Ses kalitesi çok iyi kulağa da tam oturuyor düşmedi hiç kulağımdan şuana kadar.

Eksilerinden bahsedersek kutusu ağır. Kulaklığı kullanırken de ömrü daha uzun olsa iyi olabilirdi.
Bütçen yetiyorsa JBL mükemmel bir marka.

@Sleim @IBarış hocam JBL Tune 220 ile Tune 225 arasındaki fark şarj süresi mi sadece. Onu tam anlayamadım. Eğer çok mühim bir fark yolsa Tune 220 düşünüyorum. Bir de wawe 100 modeli varmış. Onu önerir misiniz?

Son düzenleme:
@Sleim @IBarış hocam JBL Tune 220 ile Tune 225 arasındaki fark şarj süresi mi sadece. Onu tam anlayamadım. Eğer çok mühim bir fark yolsa Tune 220 düşünüyorum. Bir de wawe 100 modeli varmış. Onu önerir misiniz?
Evet göründüğü kadarıyla sadece şarj süresi farkı var. Wave 100 paylaştıklarımın yanında çok sönük kalır yani Earbuds'dan biraz daha iyi performans alırsınız diye düşünüyorum.

Edit: Bu arada JBL fiyatına göre çok kaliteli bir markadır, bende kablolu kulakiçi kulaklığı bulunuyor ve 3 senedir bozulmadı ayrıca hem bilgisayarımda hem de telefonumda aktif olarak kullanmaktayım. Geçtiğimiz günlerde aynı üründen bir daha sipariş verip fiyatı artmadan yedeklemiş oldum. Uzun lafın kısası JBL kolay kolay pişman etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı