Kablosuz kulak içi olmayan kulaklık önerisi

Abbasi233

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Zabıt Kâtibi (Freelance Mobile Dev.)
Bu sorun sadece bende yoktur herhalde. Kulak içi kulaklıklar durmuyor kafamı hareket ettirmesem bile inatla hakka yürümeye çalışıyorlar benle neden anlaşamıyorlar bilmiyorum. Tamam belki kulaklarım henüz bakir olabilirler ama nasıl alışacağım onu da bilmiyorum. O yüzden düz kulak girişli ve kablosuz olan modeller varsa yardımcı olur musunuz?

Bu sorun sadece bende yoktur herhalde. Kulak içi kulaklıklar durmuyor kafamı hareket ettirmesem bile inatla hakka yürümeye çalışıyorlar benle neden anlaşamıyorlar bilmiyorum. Tamam belki kulaklarım henüz bakir olabilirler ama nasıl alışacağım onu da bilmiyorum. O yüzden düz kulak girişli ve kablosuz olan modeller varsa yardımcı olur musunuz?
Aynen bro bende de Hak'ka doğru yürümeye çalışıyor kulaklıklar. Yada ben öyle hissediyorum çok rahatsız ediyor ama böyle kulak dışı olanlarda değişik geliyor görünüm olarak şahsen bunlarla toplum içine çıkmam. Bilmiyorum ne yapmak lazım... :(

Bunun gibi birşey arıyorsun herhalde tarz olarak.

Maalesef dostum yanlış anlama Adliyede çalışıyorum da oraya bunu takarak gittiğimi hayal ettim kapıdaki güvenlikten hizmetli olarak çalışan mahkumlara kadar herkes takım elbisenin üstüne headset takan adama huah huah diye güler gibime geldi :d o kadar özgüvenim yok
Aynen bro bende de Hak'ka doğru yürümeye çalışıyor kulaklıklar. Yada ben öyle hissediyorum çok rahatsız ediyor ama böyle kulak dışı olanlarda değişik geliyor görünüm olarak şahsen bunlarla toplum içine çıkmam. Bilmiyorum ne yapmak lazım... :(

Çözüm kulak dışı olmayan, ayrıca Airpods gibi tamamen kablosuz gibi değil de kulaklıkların birbirine bağlı olduğu Bluetooth kulaklık aslında 🤔 biraz uzun oldu herhalde

Bunlar gibi de değilse artık birakyorum :)

Hocam ürünü önerdiğimden değil muhtemelen istediğiniz tarzda olduğu için atıyorum. Eğer tasarım uygunsa araştırıp alabilirsiniz.

Hocam ürünü önerdiğimden değil muhtemelen istediğiniz tarzda olduğu için atıyorum. Eğer tasarım uygunsa araştırıp alabilirsiniz.

Dostum sende bu üründen var mı? Yorumlarda bir tarafının çabuk bozulduğundan falan bahsetmişler. Bir de biraz tuzlu geldi bana :)

Dostum sende bu üründen var mı? Yorumlarda bir tarafının çabuk bozulduğundan falan bahsetmişler. Bir de biraz tuzlu geldi bana :)

Bende yok hocam. İstediğiniz modelde diye attım. Ürünün kalitesi hakkında hiçbir fikrim yok.

Samsung'un da benzer modelde bir kulaklığı olması lazım. Level U modeliydi galiba. Ama onda boyuna takılan kısım da var daha belli edebilir kendisini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı