Kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
2500
Bende buradan alacağım galiba ama Logitech G G435 arasında kaldım. Tekrardan hayırlı olsun.
Bende ikisi arasında kaldım özellikleri nerdeyse aynı Steel Series biraz daha ağır basıyor. Çıkarılabilir mikrofon ve kutu içeriği olarak daha iyi. Renk en büyük etken olarak kalıyor G435'in en ucuzu sadece mavi rengi. Sistem kombinasyonun da çok cırtlak dururdu. Tabi renk olarak sizin zevkiniz önemli.

Bende ikisi arasında kaldım. Özellikleri neredeyse aynı SteelSeries biraz daha ağır basıyor. Çıkarılabilir mikrofon ve kutu içeriği olarak daha iyi. Renk en büyük etken olarak kalıyor G435'in en ucuzu sadece mavi rengi. Sistem kombinasyonun da çok cırtlak dururdu. Tabii renk olarak sizin zevkiniz önemli.

Farklı renkler hoşuma gider şu an hemen hemen indirimle aynı fiyattalar, büyük ihtimal SteelSeries alacağım.

Farklı renkler hoşuma gider şu an hemen hemen indirimle aynı fiyattalar, büyük ihtimal SteelSeries alacağım.
Eğer hem müzik hem oyun için alıyorsanız müzik konusunda üzer. Yeni test edebildim müzik kısmında bas yok. Bir de kafamı aşırı sıkıyor iyi mi kötü mü anlamadım Razer'dan sonra sıktı diyebilirim. Ama genel anlamda gayet iyi.

Eğer hem müzik hem oyun için alıyorsanız müzik konusunda üzer. Yeni test edebildim müzik kısmında bas yok. Bir de kafamı aşırı sıkıyor iyi mi kötü mü anlamadım Razer'dan sonra sıktı diyebilirim. Ama genel anlamda gayet iyi.

Ben PS5 için alacağım genel olarak SteelSeries önerdiler teşekkürler görüşleriniz için.

Geri
Yukarı