Kablosuz kulaklığa kablolu kulaklık bağlanır mı?

ChosenOne

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Az önce BİM'de satılan polosmart FS50 model kulak üstü kablosuz kulaklık aldım. Jak girişi var ve ben bu kısma SteelSeries Arctis 1 (kablolu) kulaklıgımı bağlamak istiyorum. Yani kısaca hem kablosuz bağlamış oldugum kulaktan hem de kablolu kulaklıgımdan aynı anda ses almak istiyorum. Acaba bu şekil uygun fiyatlı kulaklıgın boyle bir özelliği var mıdır? Ayrı bir yazılım mı kullanmak gerekli acaba boyle bir şey için. Varsa eğer böyle program nedir ismi acaba? Bilen arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim. Bilmiyorum öğrenmek istiyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soyledigin sekilde kullanabilmene imkan yok.
Yayinci bir abimiz isim yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama kablosuz kulaklik kullaniyor ve ayrica arkadasi geldigi zaman kulakliga arkadasinin kablolu kulakligini bagliyor ve ayni anda her ikisi de yaptigi yayinda bulunan videoyu ayni anda dinleyip yorumlayabiliyor. Bunu nasil yapiyor? Kullandigi kulaklik arctis serisinjn kablosuz olan versiyonlarindan acaba steelseries engine uygulamasinda ayarlayabildigi icin mi o sekil kullanabiliyor?

Yayinci bir abimiz isim yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama kablosuz kulaklik kullaniyor ve ayrica arkadasi geldigi zaman kulakliga arkadasinin kablolu kulakligini bagliyor ve ayni anda her ikisi de yaptigi yayinda bulunan videoyu ayni anda dinleyip yorumlayabiliyor. Bunu nasil yapiyor? Kullandigi kulaklik arctis serisinjn kablosuz olan versiyonlarindan acaba steelseries engine uygulamasinda ayarlayabildigi icin mi o sekil kullanabiliyor?
Video yada urun linki varsa atabilirsin. Ama ilk mesajdaki bahsettigin sekilde kullanamazsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı