Kablosuz kulaklık düzgün çalışmıyor

55superx

Megapat
Makaleler
2
Win 10 işletim sistemli iki cihazda denedim ikisinde de aynı sorun var. Telefona bağladığımda ise bir sorun yok.

Kulaklığı bağladığımda mikrofon kullanırken kulaklıktan ses gelmiyor, mikrofonu kapattığım zaman birkaç saniye sonra ses geri geliyor. Özellikle mikrofonu sürekli açık tutmak istediğimde bu bana sorun çıkarıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu bir sorun değil.
Hands-free (özelliğin adı buydu, yanlış hatırlamıyorsam) kulaklıklarda mikrofon çalışırken, kulaklıktan yalnızca arama sesleri gelir. Diğer sesler bağlı olan diğer aygıtlardan gelir veya hiç gelmez. Kulaklığın mikrofonunu devre dışı bırakmak bir çözüm.

Gecikme olayı da düşük gecikmeli kulaklık kullanarak çözülebilir.

Bu bir sorun değil.
Hands-free (özelliğin adı buydu, yanlış hatırlamıyorsam) kulaklıklarda mikrofon çalışırken, kulaklıktan yalnızca arama sesleri gelir. Diğer sesler bağlı olan diğer aygıtlardan gelir veya hiç gelmez. Kulaklığın mikrofonunu devre dışı bırakmak bir çözüm.

Gecikme olayı da düşük gecikmeli kulaklık kullanarak çözülebilir.
Kulaklığın mikrofonunu kullanmam gerek başka mikrofonum yok. Zoom ve benzeri programlar ile biriyle konuşmak için mikrofonu açınca hiçbir şey ses duyamıyorum bu da karşılıklı konuşma yapmamı engelliyor.

Hands-free kapatmayı denedim o zaman da sistem mikrofonu görmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı