Çözüldü Windows düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Sıkıntım başlıktaki gibi Microsoft Store'den indirdiğim çoğu uygulamanın simgesi gitti bildirimler eski şekilde geliyor tam ekran uygulamalarda üstteki bar yanıp sönüyor sıkıntıyı anlamadım ne yapmalıyım?

1697130184787.png

1697130292973.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mevcut OS'un ruhuna fatiha gibi görünüyor. :)
Belki kalp masajı olarak sistem geri yükleme.
Olmaz ise;
Garanti olsun " bu PC'yi sıfırla" ile yeniden doğuş...

Sıfırla seçeneği ile sağlıklı olmuyor ;) USB ile temiz Windows yükleyebilir.

Sıkıntım başlıktaki gibi Microsoft Store'den indirdiğim çoğu uygulamanın simgesi gitti bildirimler eski şekilde geliyor tam ekran uygulamalarda üstteki bar yanıp sönüyor sıkıntıyı anlamadım ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1975102

Eki Görüntüle 1975107

CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve SFC / scannow komutunu yaz. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat. Eğer sonuç aynı ise;

Kaspersky indir tam tarama yap virüs çıkabilir tarat eğer yine sonuç aynı ise USB ile temiz format at.
Mevcut OS'un Ruhuna Fatiha gibi görünüyor. :)
Belki kalp masajı olarak sistem geri yükleme..
Olmaz ise;
Garanti olsun '' Bu PC yi sıfırla'' ile yeniden doğuş....

Mevcut OS'un Ruhuna Fatiha gibi görünüyor. :)
Belki kalp masajı olarak sistem geri yükleme..
Olmaz ise;
Garanti olsun '' Bu PC yi sıfırla'' ile yeniden doğuş....
Sadece microsoft store değil çoğu uygulamanın simgesi gitmiş hocam. Şimdi kaspersky ile tam tarama yapıp sfc/scannow komutlarını deneyeceğim bakalım düzelecek mi ?

Mevcut OS'un ruhuna fatiha gibi görünüyor. :)
Belki kalp masajı olarak sistem geri yükleme.
Olmaz ise;
Garanti olsun " bu PC'yi sıfırla" ile yeniden doğuş...

Sıfırla seçeneği ile sağlıklı olmuyor ;) USB ile temiz Windows yükleyebilir.

Eki Görüntüle 1975102

Eki Görüntüle 1975107

CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve SFC / scannow komutunu yaz. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat. Eğer sonuç aynı ise;

Kaspersky indir tam tarama yap virüs çıkabilir tarat eğer yine sonuç aynı ise USB ile temiz format at.

Çözüm
Programların yüklü olduğu disk gidince böyle yapar . Geri taksanda bazen düzeltmeyebilir simgeleri.
Taşınabilir olmadığı sürece programları başka yere kurmanın faydası olmuyor. Ben denedim verim alamadım.

Neredeyse her şeyin ilacı dism ve sfc

Yeni konular

Geri
Yukarı