Kablosuz kulaklık gecikmesi normal mi?

EroShere

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300h
GTX 1650 (notebooks)
16 GB RAM DDR4 3200Mhz(1600Mhz)
512 GB SSD
512 GB HDD
Bu kulaklığı aldim ama yorumları vesaire aşırı iyi yazıyordu oyunalrda flan 0.4 0.7 saniye arasi bir gecikme var normal mi iade edip yeni mi almalıyım? Başka 550 TL'ye kadar öneriniz varsa ne?

Hocam 500 TL civarında kaliteli kulaklık çok rahat bulursunuz iade edin gecikme çok fazla.

Oyunlarda gecikme oluyor ne yazık ki ama bazı kulaklıkların uygulamalarında oyun modu oluyor onlarda çok etki etmiyor.

Bu kulaklığı aldim ama yorumları vesaire aşırı iyi yazıyordu oyunalrda flan 0.4 0.7 saniye arasi bir gecikme var normal mi iade edip yeni mi almalıyım? Başka 550 TL'ye kadar öneriniz varsa ne?

Dostum selamlar,

2 Yıldır aynı ürünü kullanıyorum, gayette memnunum, video vs izerken ses ve görüntü noktasında senkronizasyonda sorun yok.

Sonuçta kablosuz bağlandığın için ölçüm programlarında belirli bir gecikme illa ki çıkacaktır, video-ses senkron ise çok kurcalamana gerek yok.

Bağlandığın cihaz 5.0 ve üzeri standartlarda ise gecikme değerlerinin daha da düşük olması gerek. Aksi halde aldığın değerler gayet normal.

Ürünün açıklama kısmına yenilenmiş versiyon ile eski versiyonun farkını yazmışlar acaba sana eski versiyon gelmiş olabilir mi? Bende QCY T13 var seninkinden daha ucuz kulaklık ama ses gecikmesi gibi bir sorunu hiç yaşamadım. Fark edebildiğin bir ses gecikmesi varsa bence iade et.

Ürünün açıklama kısmına yenilenmiş versiyon ile eski versiyonun farkını yazmışlar acaba sana eski versiyon gelmiş olabilir mi? Bende QCY T13 var seninkinden daha ucuz kulaklık ama ses gecikmesi gibi bir sorunu hiç yaşamadım. Fark edebildiğin bir ses gecikmesi varsa bence iade et.

Reis ses gecikmesi oyunda var şarkıda müzikde videoda yok Clash of Clans olsun PUBG olsun o tarz oyunlarda oda 0.5 saniye flan.

Dostum selam,

2 yıldır aynı ürünü kullanıyorum, gayet de memnunum, video vs izerken ses ve görüntü noktasında senkronizasyonda sorun yok.

Sonuçta kablosuz bağlandığın için ölçüm programlarında belirli bir gecikme illaki çıkacaktır, video-ses senkron ise çok kurcalamana gerek yok.

Bağlandığın cihaz 5.0 ve üzeri standartlarda ise gecikme değerlerinin daha da düşük olması gerek. Aksi halde aldığın değerler gayet normal.

Telefon 5.0 şarkıda vesaire hiçbir sıkıntı yok oyun için almadım zaten müzik için ve telefonlar için o işide şimdilik bayağı iyi görüyor. Ama işte oyundada 0.5 saniye flan bir gecikme var.

Geri
Yukarı