Kablosuz kulaklık gerekli mi?

@kade @AidenPearce @16986 @swirf @orpheus2690
Dışarıda kullandığım bir çantam var. Kablolu kulaklık için bölgesi var sadece kulağıma kadar gelecek bir kablo ile geliyor. Rahat aslında şu düğümlenme sorunu yok. Galiba devam edeceğim. Ses kalitesi önemli benim için. 1,5 k verecek bütçem yok ayrıca :(

Ses kalitesi için bile alınmaz, rahatlık için de sorunun bulunmamakta o zaman. Boşa para harcama, bozulduğunda düşünebilirsin ileride :)

@kade @AidenPearce @16986 @swirf @orpheus2690
Dışarıda kullandığım bir çantam var. Kablolu kulaklık için bölgesi var sadece kulağıma kadar gelecek bir kablo ile geliyor. Rahat aslında şu düğümlenme sorunu yok. Galiba devam edeceğim. Ses kalitesi önemli benim için. 1,5 k verecek bütçem yok ayrıca :(
Benim şu anda kullandığım kablosuz kulaklık 200 liralık bir ürün. Sadece dışarıda bir şeyler dinleyebileyim diye kullanıyorum. Evde müzikten zevk almak istersem kablolu kullanıyorum. Sizin durumunuzda kablosuza gerek yok.

Kablosuzlar özellikle dış mekanda rahatlık için faydalı oluyor gerçekten ama kablolunun devri hem ses kalitesi hem de gecikme olmayışı nedeniyle daha çoook uzun süre devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı