Kablosuz kulaklık nasıl şarj edilmeli?

Floaty

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Elimde ki AirPods Pro'yu şarj edemiyorum, yanından çıkan kablo Type-C lightning bir kablo buna uygun adaptörüm yok. USB lightning bir kablo vardı bizde eskiden kalma onu hem bilgisayara takarak hem de adaptör aracılığıyla kullandım şarj etmedi yine de. Bir arkadaşımdan Type-C lightning e uygun bir adaptör getirmesini istedim denedik bendeki kabloyla şarj olmadı ama onun getirdiği kabloda şarj oluyordu. Bende ki kabloların bozuk olma ihtimali ne kadardır? Sizce adaptör ve kablo mu alayım (Type-C lightning) ve bunlar orijinal mi olsun yoksa ucuz bir tane USB lightning kablo da işimi görür mü? Bir de kulaklığın input değeri bildiğim üzere 5v = 1a, adaptör ile şarj edeceksem bu değerlerde bir adaptör kullanmam şart mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Elimde ki AirPods Pro'yu şarj edemiyorum, yanından çıkan kablo Type-C lightning bir kablo buna uygun adaptörüm yok. USB lightning bir kablo vardı bizde eskiden kalma onu hem bilgisayara takarak hem de adaptör aracılığıyla kullandım şarj etmedi yine de. Bir arkadaşımdan Type-C lightning e uygun bir adaptör getirmesini istedim denedik bendeki kabloyla şarj olmadı ama onun getirdiği kabloda şarj oluyordu. Bende ki kabloların bozuk olma ihtimali ne kadardır? Sizce adaptör ve kablo mu alayım (Type-C lightning) ve bunlar orijinal mi olsun yoksa ucuz bir tane USB lightning kablo da işimi görür mü? Bir de kulaklığın input değeri bildiğim üzere 5V = 1a, adaptör ile şarj edeceksem bu değerlerde bir adaptör kullanmam şart mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Maddi imkanınız varsa orijinal tercih etmelisiniz bence.

Maddi imkanınız varsa orijinal tercih etmelisiniz bence.
Maddi imkan var da bir adaptör bir kabloya 1400 TL vermek üzer sadece. O yüzden ucuza alabileceğim bir şeyler işimi görür mü demiştim ama risk olur derseniz riske atıp daha çok para kaybetmektense alırım orijinal.

Geri
Yukarı