Kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
500 ila 600 ₺

JRDARKTR

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EXCALIBUR G770 RTX 3050TI İntel 12450H 24gb ram 500x2 gb M
Müzik dinlerken kablosuz kulaklık kullanıyorum ve bunu alıştığım ve kulaklığım eskidiğinden kablosuz bir oyuncu kulaklık arıyorum.

Bu fiyata zor hocam,gecikme olur.

Oyun oynarken gecikme var. Baska kulaklığı olmasaydı mantıklı olabilirdi sadece oyun oynarken AUX ile kullanabilirdi.

Bu fiyata zor hocam, gecikme olur.

Oyun oynarken gecikme var. Baska kulaklığı olmasaydı mantıklı olabilirdi sadece oyun oynarken AUX ile kullanabilirdi.

Yurt dışından alacağım aslında kablolu veya kablosuz yine önerebileceğiniz mesela şunu alırsan çok iyi olur dediğiniz bir kulaklık varsa mutlu olurum öneri için teşekkür ederim

Bu fiyata zor hocam,gecikme olur.

Evet ama bu fiyata ancak bu kadar, bu arada dizüstü bilgisayarımda Q10'u kullanırken herhangi bir gecikme yaşamıyorum, Bluetooth ile bağladığım için mikrofon da kullanılabiliyor ama tabii çok kaliteli bir şey beklememek gerek.

Evet ama bu fiyata ancak bu kadar, bu arada dizüstü bilgisayarımda Q10'u kullanırken herhangi bir gecikme yaşamıyorum, Bluetooth ile bağladığım için mikrofon da kullanılabiliyor ama tabii çok kaliteli bir şey beklememek gerek.
Bir şey izlerken ve dinlerken bende gecikme yaşamıyorum ama oyun oynarken gecikme var bende hikayeli oyunlar oynuyorum ama yine de rahatsız edici seviyede.

Geri
Yukarı