Kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
Max 2100

EmirhanG

Hectopat
Son düzenleme:
Razer Barracuda X Black RZ04-04430100-R3M1 7.1 Surround 2.4GHz/Bluetooth/3.5mm Mikrofonlu Siyah Kablosuz Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com bu kulaklığı aldım ama halen daha araştırmaya devam ediyorum. Bu kulaklık bu fiyatı hak ediyor mu? 2100TL'ye 6 taksit olacak şekilde daha iyisi var mıdır? Fiyat/performans olarak önerebileceğiniz var mı?

@NameDeli Barracuda X 2022'yi tavsiye eder misin?

Hocam tavsiye ederim gayet iyi bir kulaklık hatta bu kulaklık hakkında bir tane konuda yazım vardı bulabilirsem atayım buraya.

Hocam tavsiye ederim gayet iyi bir kulaklık hatta bu kulaklık hakkında bir tane konuda yazım vardı bulabilirsem atayım buraya.
Üründe yazılım desteği şahsen ben Razer Synapse de kullanamadım büyük ihtimal Razer Synapse yok . 7.1 aktifleştirme yazılımı için kulaklığın üzerindeki kodu kullanarak Razer sitesinden alıyorsunuz 1 dk içinde geliyor o zaten kullanım kılavuzunda nasıl napılcağı yazıyor ama THX kullanıyorsanız gerek kalmıyor zaten 7.1 yazılımına ben şahsen EQ ayarları ve oyun ile film ayarları farklı olduğu için THX kulllanıyorum 2 haftalık bir deneme sürümü veriyorlar size kullanıp memmnun kaldım ben ama kalmazsanız 7.1 yazılımdan bedava olarak kullanabilirsiniz. Ama derseniz ben THX kullanacağım o zaman deneme sürümü bittiyse 10 dolar gibi bir fiyat vermeniz lazım normalde 20 dolar ama kulaklığı aldığını için indirim ile 10 dolar 190 TL gibi bir şey bence çok uygun. Şarj ömrü gerçekten çok iyi o konuda süper mesela ben günde şahsen 4-5 saat oyun oynarım 1 haftada filan hiç şarj etmeden gidiyor %30 kalınca kulaklık uyarı veriyor size ses olarak kritik şarj gibi bir şey diyor İngilizce ben onu dediğinde oyun oynarken şarja takıyorum zaten bir sorun yaşamıyorum kablo çok uzun olduğu için hiçbir sorun 40 dakika oynadıktan sonra şarj ile çıkarıyorum zaten fazlasıyla şarj olmuş oluyor şarj konusunda asla pişman olmazsınız. Şahsen ben hep kablosuz kullandım ses kalitesi bana göre gayet iyiydi arkadaşlarım sesin bayağı iyi olmuş gibi şeyler dedi dışardaki gürültüleri de almıyor mikrofon hiç kablolu kullanmadım kullanmak zorunda kalmadım şahsen. Benim bilgisayarda Type-C girişi olmadığı için ben dönüştürücü ile kullanıyorum yani o konuda bir sıkıntım çıkmadı ve menzili çok geniş ben odamdan mutfağa yemek alamaya vesaire giderken arkadaşlarımla konuşabiliyorum. Ürünü en fazla kulağımdan çıkarmadan 12 saat gibi uzun süre kullandım aslında kulaklık hep kulağımda hiç çıkarmıyorum alıştım artık ağır olmadığı için kafa ağrısı falan hiç yaşamadım pedleri de deri olmadığı için hiç terletmedi beni. Kulağımı rahatsı etmedi hiçbir zaman.

Biraz uzun yazmışım ama aklınızdaki soruları cevaplayabilmişimdir umarım.
Başka bir sorunuz varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Telefon veya tablette kullandınız mı? Mikrofon ucundaki şey çıkıyor mu? Bir de synapse 3 desteği var mı?

Çok teşekkür ederim. Telefon veya tablette kullandınız mı? Mikrofon ucundaki şey çıkıyor mu? Bir de Synapse 3 desteği var mı?

Mikrofon ve ucundaki şey çıkıyor, yazıda yazdım Synapse desteği yok ama THX var o çok iyi bir uygulama Razer'ın kendi uygulaması. Telefonda kullandım telefondaki yazılımı çok iyi galiba yazıyı okumadınız bu arada orada yazdım her şeyi.

Geri
Yukarı