Kablosuz kulaklık tavsiyesi

Bütçe
2000
Konfor (kafa ve kulaklara az baskı yapması, az terletmesi) istiyorsan Blackshark V2 Pro, mikrofon kalitesi istiyorsan Corsair HS80 Wireless. Blackshark V2 Pro'nun mikrofonu kötü değil ama Corsair HS80'nin mikrofonu çok iyi.
Corsair HS80 ilk önce kablosuz çıktı ama sonradan USB'li HS80 modeli de çıktı. Ona dikkat edin.
Şarj olarak Blackshark V2 Pro bariz daha iyi bu arada.
Blackshark V2 Pro incelemem:

Bilgi almak için soruyorum Bluetooth kulaklıklarda gecikmeler oluyor peki bu gaming kulaklıklarda olmuyor mu? Gaming kulaklık alırken Bluetooth almak ne kadar mantıklı?
Ben ciddi bir soru sordum bende bir adet Bluetooth kulaklık var kendisiyle video kurgu bile yapamıyorum gecikmeden dolayı müziği ve sesi kaçırıyorum sürekli. Bu soruya da eksi atan troll’dür.

Bilgi almak için soruyorum Bluetooth kulaklıklarda gecikmeler oluyor peki bu gaming kulaklıklarda olmuyor mu? Gaming kulaklık alırken Bluetooth almak ne kadar mantıklı?
Günümüzdeki wireless oyuncu kulaklıklarında gecikme olmuyor diye biliyorum. Bluetooth olup da gecikme yapmayan gaming kulaklık Sennheiser GSP 670 olması lazım. Fiyatı da çok pahalı.

Günümüzdeki wireless oyuncu kulaklıklarında gecikme olmuyor diye biliyorum. Bluetooth olup da gecikme yapmayan gaming kulaklık Sennheiser GSP 670 olması lazım. Fiyatı da çok pahalı.
Hmm wireless kulaklıkmış arkadaşın yazdıkları anladım. Bluetooth sanmıştım onları da. Wireless kulaklık teknolojisini bilmiyordum :) teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı