Kablosuz kulaklık ve ses kartı

Merhaba hocam

Ben arctis 7 2019 edition ile cloud 2 wireless arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim. (cs go oynuyorum rakibin yerini tespit etmede hangisinin daha başarılı olduğu benim için önemli bir tercih sebebi )

Müsaadenizle hyperx için size birkaç sorum olacak.

Kutu açılımı videolarından gördüğüm kadarıyla kısa bir usb type c kablosu var. Daha uzun bir type c kablosu ile şarjı bittiğinde kablolu bir şekilde kullanma şansımız var mı ya da 3,5 mm jack ile mi kullanabiliriz. Denediyseniz kablolu kullanımda kalitesinde bir değişiklik oluyor mu. Son olarak şarj ederken kullanmaya devam edebilir muyuz.

Teşekkürler :)

Hocam sanırım kabloyla kullanılmıyor ama emin değilim. Ben ekran kartım olmadığından ve 10 gündür de netim kesik olduğundan daha ilk şarjı bile bitiremedim. :) Arctis 7 2019E ile kablosuz bir kulaklığı kıyaslamayın hocam, kablosuzlar her zaman bir tık geridedir. Ama Cloud 2 Wireless'ın ses şiddeti Cloud'nin yüzde 85'i kadar falan. Temiz ve net ses var. 7.1'ini test etme imkanım olmadı ki zaten ben kullanmıyorum. Oynadığım oyunların kendi çevresel seslerini açarım her zaman. Cloud 2 Wireless yurtdışında da çok övgü alan bir kulaklık, pişman etmez. Zamanında kısa süreliğine kullandığım Arctis 7 Wireless'tan daha başarılı hem ses hem konfor olarak.

Geri
Yukarı