Kablosuz kulaklık ve ses kartı

arda yarışcı

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair'de dip ses oluyor, ayrıca yeni çıkan şu kulaklığı şiddetle öneririm. Cloud Core falan yazdıklarına bakma, sattığı malı bilmiyor daha satıcı, Cloud 2 Wireless bu kulaklık ve çok ses getirecek kablosuz kulaklıklar arasında.

Anakartında ses kartı elbette var. Ancak sen kablosuz kulaklık alacağın için anakartının ses kartıyla hiçbir ilgisi olmayacak senin kulaklığının, kulaklığın içinde kendi ses kartı olacak kablosuz olduğu için.

Son düzenleme:
Corsair'de dip ses oluyor, ayrıca yeni çıkan şu kulaklığı şiddetle öneririm. Cloud Core falan yazdıklarına bakma, sattığı malı bilmiyor daha satıcı, Cloud 2 Wireless bu kulaklık ve çok ses getirecek kablosuz kulaklıklar arasında.

Anakartında ses kartı elbette var. Ancak sen kablosuz kulaklık alacağın için anakartının ses kartıyla hiçbir ilgisi olmayacak senin kulaklığının, kulaklığın içinde kendi ses kartı olacak kablosuz olduğu için.
Teşekkür ederim cevabınız için.Ben corsair void elite ı almak da kararlıyım sadece kablosuz alırsam ses kesintisi olurmu? veya 7.1 alabilirmiyim? veya başka bir sorun olurmu?? veya dip ses ile karşılaşırmıyım?
.

Teşekkür ederim cevabınız için.Ben corsair void elite ı almak da kararlıyım sadece kablosuz alırsam ses kesintisi olurmu? veya 7.1 alabilirmiyim? veya başka bir sorun olurmu?? veya dip ses ile karşılaşırmıyım?
.

Corsair'de dip ses yaşamanız çok olası. Cidden tekrardan Cloud 2 Wireless'ı öneriyorum size, pişman olmayacaksınız. Hyperx ses konusundan Corsair'den daha başarılı.

Teşekkür ederim cevabınız için, corsair void elite 7.1 wireless kulaklığını alsam ses kesintisi olurmu sizce?

7.1 i anakartım desteklermi?
veya hiçbir ilgisi yokmu anakartla

Corsair'de dip ses oluyor, ayrıca yeni çıkan şu kulaklığı şiddetle öneririm. Cloud Core falan yazdıklarına bakma, sattığı Mali bilmiyor daha satıcı, Cloud 2 Wireless bu kulaklık ve çok ses getirecek kablosuz kulaklıklar arasında.

Bunu almamızda sorun olur mu satıcı yanlış kulaklık modeli ve parça numarası Cloud 2 Wireless'in HHSC2X-BA-RD/G ama bu ürünün parça numarası bu HSCC-2-BK/WW ve N11 de biraz daha ucuz.

Bunu almamızda sorun olur mu satıcı yanlış kulaklık modeli ve parça numarası Cloud 2 Wireless'in HHSC2X-BA-RD/G ama bu ürünün parça numarası bu HSCC-2-BK/WW ve N11 de biraz daha ucuz.

Bu fiyata kaçırma.
Bu fiyata kaçırma.

Cloud 2 Wireless bu.

Bu fiyata kaçırma.

Cloud 2 Wireless bu.
2 kişi soru sormuş ve
1613316142045.png
hızlı resim fotoğrafıda bu
1613316170705.png

2 kişi soru sormuş ve Eki Görüntüle 879106hızlı resim fotoğrafıda bu
Eki Görüntüle 879108

Bu dolandırıcılıktır, aldatmacadır. Ben amazon.com'dan 1600 TL'ye aldım daha Türkiye'de yokken, 700 TL zararda olduğumu düşünmüştüm. Sanırım hala Türkiye'de yok, ciceksepeti.com'da da Cloud Core adı altında satılıyor ve 1300 TL ve Cloud 2 Wireless fotoğrafı var yine. Demek ki Cloud 2 Wireless değilmiş hiçbiri.

Bu dolandırıcılıktır, aldatmacadır. Ben amazon.com'dan 1600 TL'ye aldım daha Türkiye'de yokken, 700 TL zararda olduğumu düşünmüştüm. Sanırım hala Türkiye'de yok, ciceksepeti.com'da da Cloud Core adı altında satılıyor ve 1300 TL ve Cloud 2 Wireless fotoğrafı var yine. Demek ki Cloud 2 Wireless değilmiş hiçbiri.
Merhaba hocam

Ben arctis 7 2019 edition ile cloud 2 wireless arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim. (cs go oynuyorum rakibin yerini tespit etmede hangisinin daha başarılı olduğu benim için önemli bir tercih sebebi )

Müsaadenizle hyperx için size birkaç sorum olacak.

Kutu açılımı videolarından gördüğüm kadarıyla kısa bir usb type c kablosu var. Daha uzun bir type c kablosu ile şarjı bittiğinde kablolu bir şekilde kullanma şansımız var mı ya da 3,5 mm jack ile mi kullanabiliriz. Denediyseniz kablolu kullanımda kalitesinde bir değişiklik oluyor mu. Son olarak şarj ederken kullanmaya devam edebilir muyuz.

Teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı