Kablosuz mouse ile rahat oyun oynanabilir mi?

Kdr454

Decapat
Yer
Arhavi
Neden rahat oynanmaz dediniz anlamadım.

Çünkü mouse dümdüz yani avuç içine otursa ve güzelce mouse kavransa çok daha iyi olur.
Aslında bu tamamen benim düşüncem yani sen rahat edeceğini düşünüyorsan alabilirsin ama ben rahat edemem öyle bir mouse ile.
Sıkıntısını görmedim demiş. Kaliteli ile ucuz farksız dememişki. Tabii kaliteli ile farkı olur çoğu şey de olduğu gibi.

Bunu birinin diyeceğini anlamıştım ve gerçekten tartışamam bu saatte o yüzden haklısınız.

KS
KS
Merdione

Merdione

Picopat
Yer
Dünya
Çünkü mouse dümdüz yani avuç içine otursa ve güzelce mouse kavransa çok daha iyi olur.
Aslında bu tamamen benim düşüncem yani sen rahat edeceğini düşünüyorsan alabilirsin ama ben rahat edemem öyle bir mouse ile.

Bunu birinin diyeceğini anlamıştım ve gerçekten tartışamam bu saatte o yüzden haklısınız.
Tartışılacak bir şey yok zaten.Adamın dediğini dedim.

KS
KS
Merdione

Merdione

Picopat
Yer
Dünya
Adam sıkıntısını görmemiş doğrudur ama benim aslında demek istediğim şey kaliteli bir mouse kullanmak daha keyifli, daha kullanışlı oluyor yani böyle açıklayıcı şekilde yazmaya üşendim doğrusu.
Demek istediğinizi anladım,haklısınızda.Sadece onu açıklamak istedim.Sizde biliyorsunuz zaten.
Gri olursa sevinirim.

Yukarı