serhatsn1tch

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Şu anda güncel olarak SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Artık kablosuz mouse'a geçmek istiyorum. Elim normalde küçük o yüzden öncesinde elime uygun Viper Mini kullanmıştım bir dönem fakat Rival 3 bana daha rahat geldi. Bütçeden yana sıkıntı yok önemli olan beni mutlu etsin. Mousepad olarak Tiger Longteng almıştım. Ona göre cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba öncelikle. Şu anda güncel olarak SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Artık kablosuz mouse'a geçmek istiyorum. Elim normalde küçük o yüzden öncesinde elime uygun Viper Mini kullanmıştım bir dönem fakat Rival 3 bana daha rahat geldi. Bütçeden yana sıkıntı yok önemli olan beni mutlu etsin. Mousepad olarak Tiger Longteng almıştım. Ona göre cevaplarınızı bekliyorum.
Bütçeniz ne ona göre önerelim.

Bütçeden yana sıkıntım yok hocam pahalı olursa da olur

El boyutunuz ve tutuş şeklinize göre birini alın kullanın tabi daha pahalılar daha kaliteli ama hiçbiri üzmez.

El boyutunuz ve tutuş şeklinize göre birini alın kullanın tabi daha pahalılar daha kaliteli ama hiçbiri üzmez.
Bunlardan hangisini önerirsiniz

Son düzenleme:

Superlight 2 verdiğin parayı hak etmiyor 2K olması sensörü hala 3395 kalitesinde olmaması ve skatezlerinin kalitesiz olması. O fiyatı hak eden bir mouse değil açıkçası.

Hocam g pro x superlight 2 yenilenmiş versiyonu mu. Önceki mouse un yorumlarını okuduğumda çift tıklama gibi sorunları varmış herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı