Kablosuz Oyuncu Faresi Önerisi

Bütçe
3.000 TL

Finn Balor

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süredir Corsair Sabre Pro kullanıyordum. Artık kablosuz bir cihaza geçmek istiyorum. Maksimum 4.000 TL'ye kadar zorlayabilirim bütçemi. Corsair Sabre Pro elime gayet iyi oturuyor. Ağırlıklı olarak CSGO oynayan birisiyim. Bu seviyelerde oyuncu faresi önerisi rica edeceğim. Teşekkürler.

Not: Forumda genel olarak "Steel Series Rival 3 Wireless" önerisine denk geldim ancak pili çabuk bitiyor vs. yazılmış bazı yorumlarda. Önereceğiniz cihazlarda USB üzerinden şarj olabiliyor mu acaba? Bir de sol elle kullanıyorum fareleri. Ekstra olarak (ana öneriniz dışında) sol el için önerebileceğiniz ürünler de varsa beklerim. Sağ olun.

Merhaba, uzun süredir Corsair Sabre Pro kullanıyordum. Artık kablosuz bir cihaza geçmek istiyorum. Maksimum 4.000 TL'ye kadar zorlayabilirim bütçemi. Corsair Sabre Pro elime gayet iyi oturuyor. Ağırlıklı olarak CS:GO oynayan birisiyim. Bu seviyelerde oyuncu faresi önerisi rica edeceğim. Teşekkürler.

not: forumda genel olarak "SteelSeries Rival 3 Wireless" önerisine denk geldim ancak pili çabuk bitiyor vs. yazılmış bazı yorumlarda. Önereceğiniz cihazlarda USB üzerinden şarj olabiliyor mu acaba? Bir de sol elle kullanıyorum fareleri. Ekstra olarak (ana öneriniz dışında) sol el için önerebileceğiniz ürünler de varsa beklerim. Sağ olun.

Sora 4K, Lamzu fnatic thorn, og Pro 4K.

Merhabalar, uzun süredir Corsair Sabre Pro kullanıyordum. Artık kablosuz bir cihaza geçmek istiyorum. Maksimum 4.000 TL'ye kadar zorlayabilirim bütçemi. Corsair Sabre Pro elime gayet iyi oturuyor. Ağırlıklı olarak CSGO oynayan birisiyim. Bu seviyelerde oyuncu faresi önerisi rica edeceğim. Teşekkürler.

Not: Forumda genel olarak "Steel Series Rival 3 Wireless" önerisine denk geldim ancak pili çabuk bitiyor vs. yazılmış bazı yorumlarda. Önereceğiniz cihazlarda USB üzerinden şarj olabiliyor mu acaba? Bir de sol elle kullanıyorum fareleri. Ekstra olarak (ana öneriniz dışında) sol el için önerebileceğiniz ürünler de varsa beklerim. Sağ olun.
Eline uygun kablosuz en iyi fare bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı