Kablosuz mouse oyunlarda iş görür mü?

Kablosuz mouse gecikme süresi farkı kabloluya göre hissedilir mi? Artık turnuvada bile profesyonel oyuncular kablosuz mouse kullanmaya başladı. Logitech G Pro, Razer Viper Ultimate gibi mouselar turnuvalarda kullanılıyor. Bu hafta ASUS ROG pugio 2 modelini sipariş verdim sizce iş görür mü kullanan ya da duyan hiç var mı çok yeni bir mouse olduğundan fazla incelemesi veya yazıda yok hakkında. PMW3335 Switch'i kullanıyor bu nasıl bir Switch'dir?

Kardeşim işini görür ama yine de tavsiye etmem. Ben yıllarca kullandım ve sonra kablolu mouseye geçtim. Şimdi gayet memnunum. Her ne kadar kablo kirliliği bile gözükse masanda tavsiyem kablolu kullanman

Kardeşim işini görür ama yine de tavsiye etmem. Ben yıllarca kullandım ve sonra kablolu mouseye geçtim. Şimdi gayet memnunum. Her ne kadar kablo kirliliği bile gözükse masanda tavsiyem kablolu kullanman
Doğru söylüyosun ama teknoloji çok gelisti kablolu mouse kullanmak istememin nedeni ağırlık yapıp mouse u özgürce çevirmeyi kısıtlaması razer deathadder elite te çok rahatsız ediyordu kablo beni.

Doğru söylüyosun ama teknoloji çok gelisti kablolu mouse kullanmak istememin nedeni ağırlık yapıp mouse u özgürce çevirmeyi kısıtlaması razer deathadder elite te çok rahatsız ediyordu kablo beni.
Kardeşim sonuna kadar haklısın bende aynen katlılıyorum sana.
Ben Thermaltake esports Commander Combo kullanıyorum mouse+klavye. Mouse bana çok hafif geliyor belki de seçtiğin mouse ile alakalıdır

Geri
Yukarı