Kablosuz oyun kulaklığı vs kablolu oyun kulaklığı

Aralarında fark oluyor mu gecikme vb gibi? Bilen arkadaşlar aydınlatabilirse çok iyi olur.
Kaliteli bir kablosuz kulaklık ise ve bilgisayarında bulunan bluetooth güncel ve kaliteli bir bluetooth modülüyse hiç bir sorun olmuyor.

Kaliteli bir kablosuz kulaklık ise ve bilgisayarında bulunan Bluetooth güncel ve kaliteli bir Bluetooth modülüyse hiçbir sorun olmuyor.

Teşekkürler cevap için hocam PC toplamayı düşünüyorum anakart vb hepsi kaliteli olacak sorun çıkarmaz bana o zaman kulaklığın kablo derdinden de kurtulurum bu sayede.

Teşekkürler cevap için hocam PC toplamayı düşünüyorum anakart vb hepsi kaliteli olacak sorun çıkarmaz bana o zaman kulaklığın kablo derdinden de kurtulurum bu sayede.
Aynen dostum. Ben kulaklık olarak Sony WH1000 XM4 kullanıyorum. Kablolu ile arasında hiç bir fark hissetmiyorum. Rekabetçi oyun, hikayeli oyun, dizi/film izleme her şeyi yapıyorum. :)

Aralarında fark oluyor mu gecikme vb gibi? Bilen arkadaşlar aydınlatabilirse çok iyi olur.

Bluetooh alma gecikme yaşatabilir bende SteelSeries Arctis 1 Wireless var. Sen de kulaklık alacaksan Wireless al, kablolu alma. Kablolu kullanıyordum Wireless'e geçince rahatlama geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ürünmüş hocam kesinlikle onu almalıyım ama şarj bitme olayını sevmedim tüm kablosuzlarda mı şarj var?
Şarj ile kullanmak zorunda değilsin. Kablolu olarak bağlamanda mümkün.

Bazı modellerde değiştirilebilir pil var. 2 tane pil alsan dönüşümlü kullanırsın.
Benim kulaklığımda sorun olmuyor. Çünkü aşağı yukarı 25 saat kullanım süresi var. 2 günde bir şarj ediyorum. Eğer şarjı bitiyorsa 15 dakikalık şarj ile 3 saat, 2-3 saat şarj ile neredeyse full doluyor pili.

Geri
Yukarı