Kablosuz oyuncu fare önerisi

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Arkadaşlar 5 senedir logitech g900 kullanmaktayım. Beni bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde idare eden bu kaliteli mauseye maalesef veda etmek zorundayım çünkü sağ tıkı artık istediğim gibi çalışmıyor.
Arkadaşlar G900 öncesi Razer Deatheader chrome kullandım Razer diamond black kullandım ikisini de kablo takıntım yüzünden duvara vurup kırdım.
Şimdi ise dedim razer kalitedir gittim ikinci el temiz bir razer mamba wairles satın aldım. Benim de şanssızlığım maalesef bitmiyor bunun da bataryası 1 gün anca dayanıyor şarj sorunu mevcut ve saçma sapan kopmalar vs yaşatıyor. Satan arkadaş ile görüştüğüm de sağolsun geri iade alırım dedi.
Şimdi ben bu mauseye 500 TL para vermiştim üzerine bi 200 300 daha koya bilirim almışken kaliteli bir şey olsun istiyorum.
Gerekirse ikinci el temiz yurt dışı versiyonunu da bulurum siz yeter ki kaliteli uzun ömürlü G900 gibi bir mause önerin bana.
Kablosuz olması şart makro tuşlarını bir gram önemsemiyorum. Steelseries Rival 650 ye baktım onun da kronik sorunları var vs deniyor.
Lütfen öneri de bulunurken kendinize alıyor muş gibi önerin teşekkürler.

Hocam razer marka mauseler de maalesef lazerinden bıkmış durumdayım. Şuan kullandığım razer mamba da aynı şekilde mauseyi kaldırıp indirince saçma sapan hareketler yapıyor. Kullandığım 3 tane razer mause de hayal kırıklığı yaşattı bana daha da o markaya güvenim kalmadı şahsen.
G Pro düşünülebilir, ya da bu:

Sensör olarak G900 ile önerdiğiniz 2 mause arasın da çok fark var mı acaba ? G900 benim hayatım da kullandığım en iyi mauseler den diye bilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı