Kablosuz oyuncu faresi önerisi

Bu bütçede bataryalı fare biraz zor üstteki yorumda da belirtildiği gibi bütçeyi arttırmak gerek fakat, bu bütçe bandında gerçekten çok güzel bir fare rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Aklıma bir şey takıldı benim PC'nin hemen yanında router var ve 2.4 GHz bandında farede bu bandı kullandığı için gecikme ve kopma yaşanırmı routerde bayağı güçlü acaba bir sorun teşkil eder mi?

Aklıma bir şey takıldı benim PC'nin hemen yanında router var ve 2.4 GHz bandında farede bu bandı kullandığı için gecikme ve kopma yaşanırmı routerde bayağı güçlü acaba bir sorun teşkil eder mi?
Hayır. Ben Keenetic Extra DSL modemin hemen yanında Aerox 3 Wireless kullanıyorum. Kopma, gecikme gibi bir sorun yaşamadım. Ancak ilk bağlantı modemin yanındayken normale göre biraz daha uzun sürüyor.

Katar Pro Wireless gerçekten rezil bir mouse. Oyun içerisinde kablosuz bağlantıdan kaynaklı takılmalar yaşıyordum modem yakın diye, sonrasında iade ettim. Tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı