Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Brighthowl

Centipat
Merhaba, Arctis 3 2019 modeli olan maceramı tamamladıktan sonra bir kablosuz kulaklık almaya karar verdim. Şimdiye kadar aklıma yatan seçenekler.

Cooler Master MH 670.
HyperX Cloud Flight.
Corsair Void Elite Wireless.
Arctis 7.

Kulaklıklardan anlaşılacağı gibi bütçem 1000 ve biraz üzeri bandında hangisini tercih etmeliyim, başka öneriniz var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İndirimlerde 1400 TL civarına bulabileceğimi düşünüyorum zorlarsam bu fiyata çıkabilirim.

Arctis 7 bulamazsınız 1000TL'ye, Corsair hiç önerilmiyor. Cloud Flight öneririm.

Cloud Flight'ın ses kalitesini çok övüyorlar ama kulaklık için sert plastik pek kaliteli değil diyorlar genel malzeme kalitesi olarak ne düşünüyorsunuz?

İndirimlerde 1400 TL civarına bulabileceğimi düşünüyorum zorlarsam bu fiyata çıkabilirim.

Cloud Flight'ın ses kalitesini çok övüyorlar ama kulaklık için sert plastik pek kaliteli değil diyorlar genel malzeme kalitesi olarak ne düşünüyorsunuz?
Ben şahsen Hyperx'in Cloud Alpha'yı kullanıyorum ve memnunum hem rahat hem malzeme kalitesi iyi. Ama Flight'ı hiç kullanmadım ama farklı olacağını zannetmiyorum. Eğer bütçenize uyarsa Cloud Flight S'i öneririm.

Cloud Flight için kumaş ped baktım fakat bulamadım bu benim için önemli bir nokta çünkü gözlük kullanıcısıyım deri kulaklık pedi kullanmaktan hoşnut olmuyorum. hala tavsiyelere önerilere açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı