Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Elwir

Centipat
Daha fazla  
Uzun bir süredir sahip olduğum HyperX Cloud II oyuncu kulaklığını kablosuz oyuncu kulaklığı ile değiştirmek istiyorum. Çok fazla araştırma yaptım ve SteelSeries Arctis 7 ile Corsair virtuoso SE arasında kaldım. Siz olsaydınız hangisini ve neden tercih ederdiniz? Başka önerilerede açığım. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler. (Kablolu önermeyiniz lütfen)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Corsair Virtuoso. Mikrofonu takıp çıkarılabiliyor + olarak telefonunuzda da kullanabiliyosunuz. Tam özellikleri aklımda değil bir inceleme videosu yardımcı olacaktır Premium sınıf bir kulaklık. Hem oyun hem ses deneyimi konusunda harika bir kez denemiştim arkadaşımda. Ayrıca malzeme kalitesi konusunda da sağlam, başarılı. Biraz över gibi oldum ama hakediyor :D
Bu arada iki ürünü de YT dan inceleme videolarıyla karşılaştırabilirsin hangisi aklına yatarsa onu al bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı