Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Bütçe
1000

Amon Hutep

Hectopat
Sizden kablosuz oyuncu kulaklığı önerilerinizi bekliyorum.
Şu an SteelSeries Arctis 1 Wireless gözüme çarpıyor. Eğer kullanıyorsanız yorumlarınızı bekliyorum.

SteelSeries Arctis 1 güzel kulaklık. Bütçeyi bir tık daha artırabilirseniz şu iki kulaklığa göz atmanızı öneririm. (Göz attıkça ekleme yapacağım) 1.si 2.si. Ek bulduklarım: 1. ek

Hocam voidin o parayı hak etmeyeceğini düşünüyorum kendim de void kullanıcısıyım. HS70 fiyatını hak eder ancak biraz rahatsız bir kulaklık. Kendim Mpow Air Pro modelini aldım ve kendisinin türkiye stok fiyatı şuan 1400. Eskiden 800 idi. Türkiyede Fury X modeliyle satılıyor ve yer yer müzik ve ambiyans olarak Cloud 2 den iyi olduğu söyleniyor. Sadece mikrofon sorunu vardı onu da bu yeni halinde çözmüşler. Artık mikrofon çıkarılamıyor. Yarın elime geçecek kendisi ve doğrudan void pro ve cloud 2 ile kıyaslayacağım. İncelemsini beklerseniz yardımcı olacaktır.

S
Hocam voidin o parayı hak etmeyeceğini düşünüyorum kendim de void kullanıcısıyım. HS70 fiyatını hak eder ancak biraz rahatsız bir kulaklık. Kendim Mpow Air Pro modelini aldım ve kendisinin türkiye stok fiyatı şuan 1400. Eskiden 800 idi. Türkiyede Fury X modeliyle satılıyor ve yer yer müzik ve ambiyans olarak Cloud 2 den iyi olduğu söyleniyor. Sadece mikrofon sorunu vardı onu da bu yeni halinde çözmüşler. Artık mikrofon çıkarılamıyor. Yarın elime geçecek kendisi ve doğrudan void pro ve cloud 2 ile kıyaslayacağım. İncelemsini beklerseniz yardımcı olacaktır.
Son yaptığınız yorumlara bakınca sanki reklam yapıyormuşsunuz gibi geliyor. Zaten bilindik bir marka değil. Tercihim olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı