Çözüldü Kablosuz PS3 kolunu oyuna bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

441401

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bende orijinal bir PS3 kolu var fakat nasıl bağlayacağımı bilmiyorum ayrıca bilgisayarımda bluetooth yok ne yapabilirim?

Bu sefer kolu algılıyor fakat hareket falan edemiyorum çalışmıyor daha doğrusu.
Bir yerde eksik bir şey var gözüküyor. Doğru bir şekilde olsa sıkıntı olmazdı. Oyunlarda da denediniz mi?

Evet FIFA da denedim algılıyor fakat çalışmıyor benim aklıma şey geldi ilk başta ben Windows da yüklü olan bir dosyayı sildim ondan dolayıdır diye dosya onarmak için DISM ve scf denedim fakat ikisi de açılmıyor.

Evet FIFA da denedim algılıyor fakat çalışmıyor benim aklıma şey geldi ilk başta ben Windows da yüklü olan bir dosyayı sildim ondan dolayıdır diye dosya onarmak için DISM ve scf denedim fakat ikisi de açılmıyor.
Ne sildiniz hocam?

Hocam şu anda elektrikler gitti ondan dolayı bilgisayara geçemiyorum yarın gelirse yazarım olup biteni bu arada çok teşekkürler her şey için.
Hocam dediğiniz iki uygulamayı da indirdim fakat halen daha SCF veya DISM kullanamıyorum.

Son düzenleme:
Galiba Windows dosyaları hasar gördü. DISM de olmuyorsa bu kuvvetli bir ihtimal. Format atmak daha iyi olur.

Hocam ama daha bilgisayarı yeni aldım driver falan da kurdum nasıl olabilir ki?
Ayrıca virüs girmiş desem kaspersky ile tam tarama yaptım yine sonuç çıkmadı.

Hocam ama daha bilgisayarı yeni aldım driver falan da kurdum nasıl olabilir ki?
Ayrıca virüs girmiş desem kaspersky ile tam tarama yaptım yine sonuç çıkmadı.
Yanlışlıkla sildiğiniz bir sistem dosyası ise olabilir. Normalde format tavsiye etmem fakat DISM de olmuyorsa gerekiyor gözüküyor. Zaten fazla uzun sürmez. Formattan sonra da attığım DirectX ve Redist paketlerini kurun. Daha sonra ise kol için olanları kurun. Sıkıntı kalmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı