Elektronik Kablosuz Razer Barracuda X kulaklık ve Razer Ornata Chroma Klavye 2099 TL

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Paylaşıldı mı bilmiyorum. Bu iki ürünü tek tek aldığınızda 2700TL yapıyor. Bundle fiyatı 2099TL. 600TL'lik bir indirim mevcut.

Ben kulaklık ve mouse içeren bundleı satın aldım. Kulaklık daha önceden kullandığım Corsair HS70 Wireless ve Corsair Void Elite Pro Wireless'a göre daha konforlu. Oyunda ses kasma konusunda üçü de aynı diyebilirim. Mikrofon olarak Void Elite'den daha kötü, HS70'ten daha iyi.

Kulaklığı yaklaşık 7 8 aydır kullanıyorum ses kasmada gayet yeterli.Müzik dinlemek de gayet güzel tonlar karışmıyor ayrıca baslarını çok beğendim hafiften kulağı titriyor kötü anlamda değil işte bas budur diyosun ve en öenmli noktalardan batarya ve kablosuz bağlantıya değinirsem batarya 25 saat dayanıyo kullanımına göre 3 ila 1hafta aralıksız gider.Kablosuz bağlantı ise 2.4ghz üzerinden sıfır gecikme 2 oda mesafesi var ki ztn daha fazlasını ne yapıcaksın:D ,klavyede malesef yardımcı olamayacağım.

razer malzeme kalitesi olarak kötü buna dikkat etmenizi öneririm kulaklık ek yerlerinden kırılabilir bende razer kraken usb vardı 1 yıl kullanımda uzatma yerleri 2 tarftada kırıldı. Amazonda bu ürünün fotoğraflı yorumlarına bakarsanız kırılmış kulaklıklar var. Alanlarda dikkatli kullansın yoksa elinizde kalabilir :)

Geri
Yukarı