Kablosuz şarj cihazı tavsiyesi

124629

Kilopat
Samsung Galaxy S20 FE cihazım için tavsiye istiyorum. Sanırım 15W destekliyor kablosuzda. Ugreen markasının 335 TL'ye satılan kablosuz şarj cihazı var ancak baska tavsiyelere açığım en iyisini almak istiyorum. Bütçe olarak 300-400 TL civarı verebilirim. Bir de ek soru olarak: Telefon kılıfının arkasına yapıştırılan ve araç içindeki mıknatıslı tutacakta kullanılan yuvarlak mıknatısı nereden bulabilirim?

Ben de aynı model telefon kullanıyorum ve geçen ay şu ürünleri aldım. Hızlı kablosuz şarj destekliyor ve kalitelerinden de gayet memnunum:

Magsafe ile uyumlu halde kullanabilmek için de şu halkayı aldım.

Zamk gibi yapışıyor Magsafe ürünlere şimdi telefonum. Ama sana tavsiyem kablosuz şarj aleti kullanırken çok kalın bir kılıf kullanmaman ve arada araç tutucu gibi metal bir nesne olmaması. Isınma problemi yaşarsın yoksa.

Ama sen araçlardaki içi dolu daire şeklinde metallerden arıyorsun sanırım. Onda milyon tane çeşit var ama MCDODO ürünlerini öneririm.

2023-02-28 22.43.29.jpg

1678968481035.jpeg

Henüz 2 gündür kullanıyorum süre ölçmedim. Memnun olmadığım bir şeyi henüz yok hocam. Bir süre kullandıktan sonra göreceğiz.

Ama sen araçlardaki içi dolu daire şeklinde metallerden arıyorsun sanırım. Onda milyon tane çeşit var ama MCDODO ürünlerini öneririm.
20230316_152141.jpg
Aslında sorduğum şey buydu. Bu mıknatısı nereden bulabilirim?

Henüz 2 gündür kullanıyorum süre ölçmedim. Memnun olmadığım bir şeyi henüz yok hocam. Bir süre kullandıktan sonra göreceğiz.

Eki Görüntüle 1703472
Aslında sorduğum şey buydu. Bu mıknatısı nereden bulabilirim?
Aslında bu mıknatıs değil. Sadece metal bir plaka. Esas mıknatıslı kısım telefon standındadır. Stantdaki mıknatıslar telefonu bu metal plaka sayesinde sıkıca tutar.

Aslında bu mıknatıs değil. Sadece metal bir plaka. Esas mıknatıslı kısım telefon standındadır. Stantdaki mıknatıslar telefonu bu metal plaka sayesinde sıkıca tutar.

Teşekkür ederim peki bunu telefoncularda bulabilir miyim? İnternetten değil de elden satın almak istiyorum.

Teşekkür ederim peki bunu telefoncularda bulabilir miyim? İnternetten değil de elden satın almak istiyorum.
Ohooo köprüdeki satıcılarda bile vardır ama telefoncularda genelde dandik şeyleri fahiş fiyatlara satabiliyorlar. Ortalama fiyatını gördün internetteki. O fiyatlarda al yine.

Baseus ve Ugreen marka ürünleri tavsiye ediyorum kablosuz şarj cihazları da mevcut. Uzun yıllardır aldığım kablolar, dönüştürücüler genelde baseus ve ugreen oldu fakat önceliğim baseus. Ürünleri bana kaliteli geliyor hele ki son aldığım powerbank çok iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı