Kablosuz, sessiz, macro klavye önerisi

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Şu an GamaKay K66 kullanıyorum ama kablosuz klavyeye geçmek istiyorum.

• Kablosuz
  • Işıklı (tek renk olabilir, RGB olmasa da olur)
  • Sessiz Switch (en sessizi hangisiyse. Şu an kırmızı kullanıyorum, daha sessizi varsa olur.)
  • Multimedya tuşları olursa iyi olur.

Bütçe: En fazla 2000 TL.

Bende tam aynı konuyu açacaktım her detayıyla aynı, bu arada benim baktığım bir model var sende bak iyi gibi görünüyor

MAMBASANKE K6 Pro 96% 3 Modlu Mekanik Oyun Klavyesi Çalışırken Değiştirilebilir 4000mAh 2.4Ghz/Bluetooth 5.0/Kablolu Klavye, Sarmal USB Kablosu Type-C 9 RGB Arkadan Aydınlatmalı Mavi Anahtar -Shimmer Amazon.com.tr

Kırmızı yani linear switchten daha sessiz bir switch türü yok. Sessizleştirmek için O-ring takabilirsiniz. Ayrıca pahalı klavyeler hem sesi daha tok versin hem de keycap çarpma sesini daha sessiz haline getirmek için fazladan malzeme koyuyor. Bu bütçedeki çoğu klavyede bu fazladan malzeme yok veya varsa bile ince kullanılıyor.
Eğer aceleniz yoksa Custom klavye toplayıp, parçaları birleştirmeden önce içini açıp modlayabilirsiniz.

Bende tam aynı konuyu açacaktım her detayıyla aynı, bu arada benim baktığım bir model var sende bak iyi gibi görünüyor

MAMBASANKE K6 Pro 96% 3 Modlu Mekanik Oyun Klavyesi Çalışırken Değiştirilebilir 4000mAh 2.4Ghz/Bluetooth 5.0/Kablolu Klavye, Sarmal USB Kablosu Type-C 9 RGB Arkadan Aydınlatmalı Mavi Anahtar -Shimmer Amazon.com.tr
Bunu ben de gördüm ama benim aradigim yarım klavye. Numpad olmayan. Boyle buyuk klavye cok yer kapliyor, alıştım yarım klavyeye.

bi klavyeyi araştırırken bu videoyu buldum. Belki işine yarar. Farklı klavyelerin de ses incelemelerini yapmış aynı videoda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı