Kablosuz setup için ekipman önerisi

Egehanss

Centipat
Daha fazla  
Laptopum için kablosuz bir setupa geçmek istiyorum.

Mouse için Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed.
Kulaklık için Razer Barracuda X.
Mouse pad önerilerine açığım. Fareyi bastırarak oynuyorum. 300TL civarı olabilir. Pek bütçe ayırmayı düşünmedim.

Olarak düşündüm, klavyeye ihtiyacım yok.

Bu ürünlerin fiyatları denginde daha iyi ürünler önerebilir misiniz?
Kaliteden çok görünüşe de önem veriyorum.
Mouse tutma tipim nasıl bilmiyorum ama bütün mouse ile temas halindeyim claw değil yani. Fingertip ile palm arasında gidip geliyorum.

Laptopta 2 USB, 1 Type-C portu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse alınabilir, kulaklık olarak da bütçe çok çıkmadığı sürece kablosuz çok seçenek yok, almışken 2022 versiyonunu alın.
Outlet düşünürsen daha iyi bir model:

Laptopum için kablosuz bir setupa geçmek istiyorum.

Mouse için Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed.
Kulaklık için Razer Barracuda X.
Mouse pad önerilerine açığım. Fareyi bastırarak oynuyorum. 300TL civarı olabilir. Pek bütçe ayırmayı düşünmedim.

Olarak düşündüm, klavyeye ihtiyacım yok.

Bu ürünlerin fiyatları denginde daha iyi ürünler önerebilir misiniz?
Kaliteden çok görünüşe de önem veriyorum.
Mouse tutma tipim nasıl bilmiyorum ama bütün mouse ile temas halindeyim claw değil yani. Fingertip ile palm arasında gidip geliyorum.

Laptopta 2 USB, 1 Type-C portu var.

Selam dostum şu sıralar tam olarak bende kendim için senin yapmak istediğin geçiş için çalışıyorum. 1 haftadır filan araştırma içerisindeydim ve mouse olarak her ne kadar SteelSeries Prime'ı düşünsemde Razer DeathAdder V3 Pro da karar kıldım. Bunu yazmamın sebebi bu işi araştırırken V2 X HyperSpeed'ın pek de sorunsuz bir mouse olduğunu söyleyemem ama tabii o fiyata Wireless mouse gayet iyi. Bütçende çok bir sınır yoksa dediğimi bir göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. Fikrimi paylaşmak istedim. Şimdiden güle güle kullanman dileğiyle.

Mouse alınabilir, kulaklık olarak da bütçe çok çıkmadığı sürece kablosuz çok seçenek yok, almışken 2022 versiyonunu alın.
Outlet düşünürsen daha iyi bir model:
Sağolun hocam 2022 model iyiymiş.

Geri
Yukarı