Kablosuz USB Wi-Fi Adaptör Tavsiyesi

mikimaus

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Laptobuma eGPU yapacağım için üzerindeki kablosuz ağ adaptörünü sökmek durumundayım. Yerine USB WiFi adaptörü bakıyorum. 100 TL civarı verebileceğimi düşünüyorum en fazla. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bir de USB WiFi adaptörlerinde Bluetooth özelliği var mıdır acaba? Ürün bilgilerinde bulamadım bir türlü o yüzden emin olamadım. Orijinalinde Bluetooth ve Wi-Fi aynı arayüz üzerinden alınıyor.
Anteni çıkarınca iki özellik de pasif olmuş olacak.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok. Ama yurtdışından almak istersen linkini aşağıda paylaştım. Kendin Türkiye'de araştırmak istersen bildiğim iki marka var. Anewish ve edimax.
.

Bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok. Ama yurtdışından almak istersen linkini aşağıda paylaştım. Kendin Türkiye'de araştırmak istersen bildiğim iki marka var. Anewish ve edimax.
.
Aynen biraz daha araştırınca denk geldim ben de, Türkiye'de yokmuş gerçekten. Yurt dışından da getirtmek istemiyorum şu zamanda, belki WiFi ve Bluetooth adaptörünü ayrı ayrı alıp hub çoğaltıcıyla deneyebilirim. Yaptığım setupta 4 USB kanalı da dolu olacak çünkü, teşekkürler. :)

Bu arada USB WiFi ve Bluetooth önerilerinizi ayrı ayrı alabilirim diye düzelteyim o zaman. 😁

Ben bu iki ürünü kullanıyorum. Şimdiye kadar sorun yaşamadım.
.

.

Biraz geç oldu ama boşta telefonunuz varsa telefonu internete bağlayın usb kabloyla pcye takın. Telefondan internet paylaşımdan usb internet paylaşımını aktif hale getirin. Max 1 dk a pcye teldeki wifi bağlantısını paylaşmış olacaksınız. Ben kullanmadığım samsung s3miniyi adaptör olarak kullanıyorum.

Geri
Yukarı