Kablosuz veya Bluetooth mouse önerisi

Bütçe
100-750 TL

kANEX (Siraç)

Hectopat
Laptop için Wireless veya Bluetooth mouse arıyorum (tercihen ikisi de olan). Önemli olan özellikler ergonomik olması ve sessiz olması. Arada oyun oynayabilirim bu yüzden gecikmesi fazla olmamasını isterim ama o kadar önemli değil. Max 750 TL. Şimdiden teşekkür ederim.

Uzun ömürlü de olursa tabii ki iyi olur.
Aklımda olan modeller;
Signature M650,
G304 (sessiz mi bilmiyorum),
Microsoft Bluetooth ergonomic mouse.

Signature M650 Kablosuz Fare

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir Logitech M590 kullanıyorum. Pili de çok iyi gidiyor. Sessiz ve hem Bluetooth hem Wireless ile kullanıma izin veriyor. Pek rekabetçi oyun oynamadığım için oyun performansını bilemeyeceğim fakat şu ana kadar gecikme falan hissetmedim.

2 senedir Logitech M590 kullanıyorum. Pili de çok iyi gidiyor. Sessiz ve hem Bluetooth hem Wireless ile kullanıma izin veriyor. Pek rekabetçi oyun oynamadığım için oyun performansını bilemeyeceğim fakat şu ana kadar gecikme falan hissetmedim.
m590 a da bakmıştım ama sadece kırmızısı benim istediğim fiyatlardaydı o yüzden emin değilim. teşekkürler

Mouse'u mousepad üzerinde mi kullanıyorsun yoksa normal zemin üzerinde mi? Zemin üzerinde performansı nasıl?

Microsoft'un bluetooth bir mouse'unu kullanıyorum yıla yakındır. Gayet iyi, üstün performanslı oyuncu mouselarına göre illa ki gecikmesi vardır; ama bu zamana kadar hiç farketmedim öyle bir şey. Aynı şekilde daha önceki zamanlarda kullandığım Asus ve Logitech markaları gibi. Bu markaları tavsiye edebilirim.

M590'a da bakmıştım ama sadece kırmızısı benim istediğim fiyatlardaydı o yüzden emin değilim. Teşekkürler.

Fareyi mouse pad üzerinde mi kullanıyorsun yoksa normal zemin üzerinde mi? Zemin üzerinde performansı nasıl?

Evet fiyatları gerçekten uçmuş ben 220ye almıştım siyahını. Açıkçası renge çok takılmazsan genel olarak iyi bir mouse.
2.olarak mouse pad üzerinde kullanıyorum, zeminde kullanmıyorum. Zemindeyken sanki mouse takılıyormuş gibi geliyor. Zeminde de kullanırsın ama pek memnun kalmayabilirsin.

SteelSeries Rival 3 Wireless.

Evet çok güzel mouse fakat piliyle alakalı çok şikayet vardı sanki.

Geri
Yukarı