Kablosuz XBOX 360 Controller içinden Alıcısı Çıkıyor mu?

Whitebeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

Benzer konuları inceledim ama sorularıma tam bir cevap bulamadım.

İlk olarak başlıkta belirttiğim üzere kablosuz XBOX 360 kontrolcüsü almak istiyorum, fakat kutu içeriğinde alıcı mevcut mudur yoksa harici olarak alıcı da almam gereklidir?

İkinci olarak da Mediamarkt, Vatan Bilg vs teknomarketlerde kontrolcü fiyatları 145-179 tl aralığında iken; n11, gittigidiyor vs sitelerde fiyatlar 100-120 tl aralığında değişiyor. Bu gibi sitelerden ucuza almak isterken orjinal veya garantisi olmayan bir ürün de almak istemiyorum. Daha önce bu sitelerden alışveriş yapan ve memnun kalanlar, satıcı firmayı buradan (forum kurallarına göre yasak ise özelden) belirtirlerse sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Öncelikle önerinizden dolayı teşekkür ederim, peki kutu içeriğinde alıcının bulunup bulunmadığı hakkında bir bilgiye sahip misiniz?

Genelde PC için ayrı Konsol için ayrı Xbox 360 gamepad satıyorlar zaten belirtiyorlar genelde. Örneğin bu PC uyumlu olan;Xbox 360 Pc Uyumlu Wired Kablolu Kol Gamepad Joystick Controller 607 - n11.com Bu ise Konsol için ayrı olan;Xbox 360 Wireless Kol Joystick Orjinal 761 - n11.com o sebepten fiyatlar farklı olabilir.

Merhaba, atmış olduğunuz linklerdeki fiyat farkı kablolu/kablosuz olmasından ötürü. Kablosuz kontrolcü bilgisayarda çalışmamakta mı acaba?

Merhaba, atmış olduğunuz linklerdeki fiyat farkı kablolu/kablosuz olmasından ötürü. Kablosuz kontrolcü bilgisayarda çalışmamakta mı acaba?
O konuda bir fikrim yok ama sadece PC'de kullanacaksanız PC için olanı almanız daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı