Orijinal Xbox 360 Controller nereden alınır?

MuhTal

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Herkese merhaba.

İnternetten orijinal Xbox 360 Gamepad alacağım ama hangisi orijinal olduğunu bilemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Xbox 360 kontrolcü sıfır ve orijinal olarak büyük ihtimalle artık piyasada kalmamıştır. İkinci el temizlere bakmanızı tavsiye edebilirim.

2 Gün önce ben de N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi sitelerde 100-130 lira civarında satılanlardan bir adet satın aldım. Maalesef orijinali artık yok, şu an satılan Xbox 360 kolların büyük çoğunluğu 'INNO' marka replika ürünler. 2 gün içinde elime ulaşmış olur, eğer analoglarını beğenirsem iade etmeyi düşünmüyorum. Sonucu buraya yazabilirim.

O.

O orijinal değil, zaten orijinal olanların fiyatı daha yüksek. @uğur Doğukan şişman

Olabilir ama yorumların çoğunluğu orijinal diyor ama tabii ne kadar doğru bilemiyorum bence fiyatı uygun alıp deneyin çok kötüyse geri iade edebilirsiniz ya da Logitech F710 var biraz daha yüksek fiyatı. Ama şahsi görüşüm f710 şekil olarak güzel değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı