Kaç defa Sosyal'den yasaklandınız?

CemeteryGuard

Decapat
Daha fazla  
Kuralları okumadan yaptığınız hatalar yüzünden kaç defa ban yediniz? Küfür, argo, hatali bilgi (Doğru bilgi vermiştim hem de en doğrusu, yine de raporlandı.)
Not, az önce ilk defa ban yedim. O yüzden bu sayfayı aciyorum.
Lütfen uydurmayin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ufak harf hataları ve noktalama hatası yüzünden 4-5 gün uzaklaştırma aldığım zamanlar çok oldu. O da bilerek değil. Bazen bunu keyfi olarak bazı yöneticiler yapıyor. Yani yetkisini kötüye kullanıyor. Genelde bunun sebebi 15 - 20 yaş arası insanların erişkinliğe tamamen erişmemesi ve kendilerine olan özgüven yetersizliğinden kaynaklanıyor. Eski yöneticiler çok iyiydi. Sırf bu yüzden Sosyal'den uzaklaştığım zaman çok oldu. 2015'den beri buralardayım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasaklanma dediğin nedir ki gülüm ben senin için 1 yıllık hesabımın sıfırlanmasını göze almışım.

Üyeliğin ilk zamanlarında istemeden 2 tane ceza aldım. Sonra ceza süreleri düşürüldü, çoğu ceza 1 saate inince bilerek 7 tane daha aldım üstüne umursamadığım için. 10 olunca ceza almayı bırakmayı planlıyorum ama alışmış kudurmuştan beterdir kafasına geçersem 99'a kadar yolu var. :D

Uykulu olduğum bir günde yanlış görseli yüklediğim için yanlış bilgilendirmeden 1 tane uyarım var. 2. el kısmında alıcısı olmadığım halde yazdığım konudan 1 tane ceza var. Gerisi komple birilerine laf ederken verileceğini bilerek yazdığım mesajlardan. Bazıları kavga bazıları gereksiz mesaj olarak cezalandırıldı.

Geri
Yukarı