Kaç kilo gösteriyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fotoğrafda biraz baba göbeği oluşmaya başlamış gibi duruyor :D. 73-75 falan varsındır diye tahmin ediyorum. Ama takma kafana ergenlik çağındasın. Tabi davar gibi yeme.
Baba göbeği ne demek oluyor. Şu sıralar sahur da çok yiyip hemen yatıyorum. Oruçluyken kilo almam herhalde.

Baba göbeği ne demek oluyor. Şu sıralar sahur da çok yiyip hemen yatıyorum. Oruçluyken kilo almam herhalde.
Oruçluyken kilo almazsın diye bir durum yok. Bir anda çok fazla yersen daha fazla bile kilo alabilirsin. Yemek yedikten sonra anında uyumak kilo aldırır diye bir bilgi var ama kesinliğinden emin değilim. Gerçi doğru olabilir çünkü uyurken metabolizma yavaşlıyor vesaire.

Ben bu arada ölçtüm kilomu fakat ne kadar doğru bilemeyeceğim. Burada çoğunluk en az 70 dedi, ben 64 kilo çıktım. Konuyu da burada kapatalım.
Oruçluyken kilo almazsın diye bir durum yok. Bir anda çok fazla yersen daha fazla bile kilo alabilirsin. Yemek yedikten sonra anında uyumak kilo aldırır diye bir bilgi var ama kesinliğinden emin değilim. Gerçi doğru olabilir çünkü uyurken metabolizma yavaşlıyor vesaire.
Çok alacağımı sanmıyorum. Bu konunun anlamda kalmadı. Kilomu ölçtüm 64 kiloymuşum. Çoğunluk 70 civarı demişti.

Aklında bulunsun. Böyle kilo fotoları atacaksan yandan at tahmin yürütmek daha kolay olur. 60 diyorum ben.

Bir anda yemek veya yiyip hemen yatmak ile alakası yok olay alınan kalori ve verilen kaloridir her 7000 kcal fazlada 1 kg alırsın.

Bence tartıda 78 falan görürsün yoksa 73 gösteriyorsun. Ama ben kilom 72,5 olmasına rahmen bayağı zayıfım. Sende biraz yağ var onun için biraz yüksek çıkar bence.

Sanki daha önce benzer konu aynı fotograf ile açılmıştı. 2021 sonlarıydı galiba. Arkadaşımız çok mu kiloluyum diye soruyordu. Hesap gerçek mi?

70-75 civarı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı