Kaç kişi Windows 11'e geçti? Kimler hangi işletim sistemini kullanıyor?

Kaç kişi Windows 11'e geçti ?

• Mac'den şaşmam.

Oy: 0 0,0%
  • Chrome OS

• Chrome OS

• Oy verenlerin toplamı
    64
Daha Windows 10 bile adam akıllı bir işletim sistemi olmamışken bir de Windows 11'e geçmek tuhaf olurdu.

Ayn ya Windows 10 daha adam gibi bir işletim sistemi değil zaten bence Windows 10 çöp Windows 7 ve Win XP kullanan biri olarak enn iyisi XP bence 10 sürekli güncelleme güncelleme gelen güncelleme saçma sapan şeyler sadece boş performans düşüren şeyler
Hocam ben şahsen Windows 98 Windows XP Windows 7 PC'lerim var canım sıkıldığı zaman açıyorum bakıyorum öyle :D
@aegeanfisk

Win XP de dosyalarda bir yerde tam hatırlamıyorum cingoz köpeği büyücü dede falan vardı ahh ahh keşke gene xpli pcm olsa.

Ayn ya Windows 10 daha adam gibi bir işletim sistemi değil zaten bence Windows 10 çöp Windows 7 ve Win XP kullanan biri olarak enn iyisi XP bence 10 sürekli güncelleme güncelleme gelen güncelleme saçma sapan şeyler sadece boş performans düşüren şeyler.

Win XP de dosyalarda bir yerde tam hatırlamıyorum cingoz köpeği büyücü dede falan vardı ahh ahh keşke gene xpli pcm olsa.

:D :D cingöz köpeği he.

Windows 10 Pro 21H1 Build 19043.1081 x64 kullanıyorum ve Insider Beta Channel üyesiyim. Windows 11 resmi olarak duyurulup Beta Channel'a yayınlandıktan sonra Windows 11'e geçeceğim. Öncelikle Dev Channel'a yayınlanacağını, sonra ise Beta Channel'a geleceğini düşünüyorum. Beta'ya gelir gelmez de geçeceğim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı