Kaç numara forma giymeliyim?

Leo Krieger

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Garip ve saçma bir konu olacak ama içinde bulunmuş olduğum basketbol kulübünde kaç numara forma giymeliyim kararsızım. Anlam taşıyan bir numara veya herhangi bir basketbolcunun numarasından örnek verebilirsiniz. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Garip ve saçma bir konu olacak ama içinde bulunmuş olduğum basketbol kulübünde kaç numara forma giymeliyim kararsızım. Anlam taşıyan bir numara veya herhangi bir basketbolcunun numarasından örnek verebilirsiniz. Teşekkürler.

10 giy Messi ol :)

Dostum sence adamın hiçbir açıklama yapmadan "31 giy." demesini nasıl ciddiye alabilirim ? Bundan acizliği nasıl çıkarabiliyorsun ?
Açıklama yapmasına gerek yok. 31 bir sayı. Sen 80 diyince ne anlıyorsan öyle. Ayrıca acizsin evet. Her türlü çıkartırım. Direkt yok 31 numara istemiyorum desen eyvallah ancak mizah hakkında diyorsun. Sence bundan aciz olmanı çıkartamaz mıyım? Evet çıkarırım. Çünkü yanlış anlamda anlıyorsun.

Neyse ergenliktendir diyip geçeceğim.

Açıklama yapmasına gerek yok. 31 bir sayı. Sen 80 deyince ne anlıyorsan öyle. Ayrıca acizsin evet. Her türlü çıkartırım. Direkt yok 31 numara istemiyorum desen eyvallah ancak mizah hakkında diyorsun. Sence bundan aciz olmanı çıkartamaz mıyım? Evet çıkarırım. Çünkü yanlış anlamda anlıyorsun.

Neyse ergenliktendir deyip geçeceğim.

Bir neden söylemeden direkt giy demesi dalga geçtiğini çok bariz belli ediyor. Ha sen yine de anlamamakta ısrarcıysan, tek yaptığım şakaya şakayla karşılık vermek iken bana "aciz" demeye devam etmek istiyorsan senin seçimin. Ergen olduğumu mükemmel bir şekilde tespit ettiğin için de ayrıca tebrik ederim. Senin için sağlıklı uzun ömür diliyorum ve bunaklıktandır deyip geçiyorum.

Geri
Yukarı