Kaç numara forma giymeliyim?

Bir neden söylemeden direkt giy demesi dalga geçtiğini çok bariz belli ediyor. Ha sen yine de anlamamakta ısrarcıysan, tek yaptığım şakaya şakayla karşılık vermek iken bana "aciz" demeye devam etmek istiyorsan senin seçimin. Ergen olduğumu mükemmel bir şekilde tespit ettiğin için de ayrıca tebrik ederim. Senin için sağlıklı uzun ömür diliyorum ve bunaklıktandır deyip geçiyorum.
Adam haklı 31 iyidir , 31'i giysin.

Bir neden söylemeden direkt giy demesi dalga geçtiğini çok bariz belli ediyor. Ha sen yine de anlamamakta ısrarcıysan, tek yaptığım şakaya şakayla karşılık vermek iken bana "aciz" demeye devam etmek istiyorsan senin seçimin. Ergen olduğumu mükemmel bir şekilde tespit ettiğin için de ayrıca tebrik ederim. Senin için sağlıklı uzun ömür diliyorum ve bunaklıktandır deyip geçiyorum.
Ne demesi gerekiyor? 50 giy dese de 31 giy dese de ayni. Anlamamakta israrciyim. Adam sana 31 numarali forma giy demis sen baska anlamda anlıyorsun. Adam dana saka yapmamis ki.
Neyse Allah akil fikir versin deyip geçiyorum.

Bir neden söylemeden direkt giy demesi dalga geçtiğini çok bariz belli ediyor. Ha sen yine de anlamamakta ısrarcıysan, tek yaptığım şakaya şakayla karşılık vermek iken bana "aciz" demeye devam etmek istiyorsan senin seçimin. Ergen olduğumu mükemmel bir şekilde tespit ettiğin için de ayrıca tebrik ederim. Senin için sağlıklı uzun ömür diliyorum ve,

Bunaklıktandır deyip geçiyorum.

31 giy.

Hocam 1453ün toplamı 13 hristiyanlarda lanetli sayı bence 13 olmalı, hem ilgi çekici hemde işte öyle canım istedi.

Merhaba arkadaşlar. Garip ve saçma bir konu olacak ama içinde bulunmuş olduğum basketbol kulübünde kaç numara forma giymeliyim kararsızım. Anlam taşıyan bir numara veya herhangi bir basketbolcunun numarasından örnek verebilirsiniz. Teşekkürler.
1 veya 2 numaraysan giyiyorsan 30 . 3 veya 4 numaraysan 23 . 5 numara isen 34.

Uyyyyyyyyyyy koyduuuououououou
(Şakasına yapıyorum veletliktendir deyip geçmeyin 😂🤣😂🤣)

Geri
Yukarı