Kaç numara krampon alınmalı?

doktorzx2

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Öncelikle şu sıralar kullandığım Nike Vapor 14 TF halı saha kramponu iade ettim yerine Adidas speedportal 3 fg ll bağcıksız olan modeli alacağım. Sorum şu. Nike da 46 giyiyordum. Adidas'ın kalıpları dar ve üstün üstlük bu krampon da bağcıksız olduğu için biraz daha sıkar diye düşünüyorum. İki numarası kalmış. 46 2/3 veya 48. hangisini almalıyım sizce? ( 48 daha ucuz ve istediğim renkte var. Ama çok büyükse başka tabii.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-07-21-04-22-123-edit_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2023-04-07-21-04-22-123-edit_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    228,3 KB · Görüntüleme: 62
Ben normal Adidas ayakkabıda 42 2/3 giyerken Nike kramponda 43 giyiyorum. Bence mağazada denemeden almayın ama iade ile uğraşacak vaktiniz varsa 46 2/3 Adidas krampon alınabilir.

Merkezde bir mağaza saha var oraya gidip varsa deneyerek. Yoksa da 46 alarak deneyeceğim herhalde. Bilgi için teşekkür ederim :)

Değiştirme yapmazsanız direkt iade edersiniz.

En kötü senaryoda öyle yapacağım ama krampon da tükenir diye korkuyorum.

Merkezde bir mağaza saha var oraya gidip varsa deneyerek. Yoksa da 46 alarak deneyeceğim herhalde. Bilgi için teşekkür ederim :)

Mağazaya gidip parasını ödeyerek birden fazla mağazaya getirtebilirsiniz de. En azından Nike mağazaları öyle yapıyor. Eğer birden fazla numara getirtilebiliyorsa getirtin, orada mağazada denersiniz; uygun olmazsa bir süreç beklemeden iade edersiniz. Mağazaya getirtme süresi olarak da birkaç gün içinde getirtebiliyorlar.

Mağazaya gidip parasını ödeyerek birden fazla mağazaya getirtebilirsiniz de. En azından Nike mağazaları öyle yapıyor. Eğer birden fazla numara getirtilebiliyorsa getirtin, orada mağazada denersiniz; uygun olmazsa bir süreç beklemeden iade edersiniz.

Şöyleki sitede 2200 TL. Bense Amazon Prime indiriminden 1425 TL'ye buldum. Ondan dolayı biraz daha Amazon sıcak geliyor.

Şöyleki sitede 2200 TL. Bense Amazon Prime indiriminden 1425 TL'ye buldum. Ondan dolayı biraz daha Amazon sıcak geliyor.

Arada ciddi fark var, bence genel yorumlara (misal 1.5 numara büyük al gibi) göre hareket ederek Amazon'dan alınabilir. Yahut, indirim ne kadar sürüyor bilmiyorum ama Adidas mağazasına getirterek oradan numarayı belirleyebilir ve Amazon'dan sipariş edebilirsiniz.

Arada ciddi fark var, bence genel yorumlara (misal 1.5 numara büyük al gibi) göre hareket ederek Amazon'dan alınabilir. İndirim ne kadar sürüyor bilmiyorum ama Adidas mağazasına getirterek oradan numarayı belirleyebilir ve Amazon'dan sipariş edebilirsiniz.

Güzel taktik :D Amazon'da 46 ve 48 var Allah'tan. Büyük ihtimal 46 numarayı direk alacağım riske değmez. Baktım olmuyor başka model alırım.

Geri
Yukarı