Kaç para aldın Cüneyt?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şenol Güneşli son GS maçında da hakem faciası vardı ve o maçta şampiyonluk gitti. Türk hakemler olmamalı artık derbi maçlarında. Tüm ekip yabancılardan oluşmalı.

Maçı bizzat yayıncı kuruluştan izledim. Sen öyle izledin herhalde.
Ben ligin bütün maçlarını diyorum. Maç Galatasaray lehine verilen kararlar ile dolu ve bu doğru. Lakin bu yıl kayırılan bir takım olan Beşiktaş dediğim gibi kendi silahı ile vurulunca bir şaşırıyor. Sonra da "Efendi Beşiktaş" diyorlar.

Beşiktaş-Galatasaray maçı demin bitti. Tamam kötü oynadık ama şu pozisyona bakar mısınız cidden;

Eki Görüntüle 1014327

Hakem bu pozisyonun devamında çıktı diyor. Yahu hakem! Nerenle baktın pozisyona. Eğer hakem burada çıktı demeseydi Arda'nın gölü olmazdı. Hakemi kınıyorum, Galatasaray'ı tebrik ediyorum. İyi 3.lükler.

Karşınızda satılmış Alanya'ya da hatay olmayınca böyle oluyor yıllardır bu tarz şeyler yaşıyoruz ve bjk liler in kurduğu cümle genellikle şu aradan kaç pas geçti ne alaka diye.

Kimse sana benim yazım yanlışlarımı söyle demedi. Bir yanlışım varsa moderatörler değerlendirir zaten.

Bu da dahil 4 mesajını raporladım. Rapordan ban yemezsem iyidir. :) (Noktadan sonra boşluk bırakın!)

Beşiktaş-Galatasaray maçı demin bitti. Tamam kötü oynadık ama şu pozisyona bakar mısınız cidden;

Eki Görüntüle 1014327

Hakem bu pozisyonun devamında çıktı diyor. Yahu hakem! Nerenle baktın pozisyona. Eğer hakem burada çıktı demeseydi Arda'nın gölü olmazdı. Hakemi kınıyorum, Galatasaray'ı tebrik ediyorum. İyi 3.lükler.

En sevmediğim olay kaybedince şike yaptınız vs denmesi sadece Beşiktaş için değil neredeyse Türkiye'deki tüm takımlar için geçerli kimse evet karşı taraf hakkıyla oynadı ve kaybettik demiyor herkes o şike yaptı bu şike yaptı demekle kalıyor, pozisyonda bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı