Kaç paraya hayatınızı riske atarsınız?

Deli miyim ben, niye yapayım?

Ben senin kafana sahip olsam karşılık beklemeden sıkarım kafama :)
Bazılarınız konuyu yeterince idrak edememiş sanırım.
Hastasındır bu oran senin için farklılık gösterebilir.
Durumun yoktur yaşadığın hayattan zevk alamıyorsundur psikolojin bozulmuştur bedavaya yapmak yerine böyle bir fırsat geçmiştir
Parayla işin yoktur zaten ölümlü dünya deyip böyle bir riski alıp durumu olmayan insanlara yardım edebilirsin.
Her şeyin vardır karşılığında para istemezsin uzun yaşamak istersin. Bunun için yaparsın.
Her şeyin vardır hayatı son damlasına kadar yaşamışsındır bıkmışsındır. Bunun için yapabilirsin.

Ben senin kafana sahip olsam karşılık beklemeden sıkarım kafama :)
Bazılarınız konuyu yeterince idrak edememiş sanırım.
Hastasındır bu oran senin için farklılık gösterebilir.
Durumun yoktur yaşadığın hayattan zevk alamıyorsundur psikolojin bozulmuştur bedavaya yapmak yerine böyle bir fırsat geçmiştir
Parayla işin yoktur zaten ölümlü dünya deyip böyle bir riski alıp durumu olmayan insanlara yardım edebilirsin.
Her şeyin vardır karşılığında para istemezsin uzun yaşamak istersin. Bunun için yaparsın.
Her şeyin vardır hayatı son damlasına kadar yaşamışsındır bıkmışsındır. Bunun için yapabilirsin.
Ya da mal gibi ölürsün. Dinimce intihar da yasak? Eğer çok kafana sıkmak istiyorsan tutmuyorum seni. Buyur sık.
Bilmem orasınıda şu an pek yaşıyor sayılmazsın. Nefes almayı yaşamak zannedenlerden misin yoksa?
Nerden biliyorsun yaşıyor sayılmadığımı? Herkes senin gibi mi arkadaş? Anlamadım gitti.

Ya da mal gibi ölürsün. Dinimce intihar da yasak? Eğer çok kafana sıkmak istiyorsan tutmuyorum seni. Buyur sık.

Nereden biliyorsun yaşıyor sayılmadığı mı? Herkes senin gibi mi arkadaş? Anlamadım gitti.

Herkes bence sen gibi değil şöyle bakarsak. Kafasına sıkmak isteyen birisi bunu bir zevk için mi yapar sence? Senin yaşın kaç? Büyük konuşmamak lazım. Konumuz bu değil. Konuya dahil oluş biçimin yanlış. Mal mıyım diye bir soru sordun bende haklısın tarzında bir cevap yazdım sana. Yoksa zaten başlıkta böyle bir şey yapmalısın diyen olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı