Kaç tane oyun oynadınız, bitirdiniz, oyunlara kaç saat ayırdınız?

"Evet? Alo burası S.C.p departmanı mı? Ah evet burada 10000 saatini Black Desert Online da geçirmiş bir "insan" var ama pek emin değilim. Yardıma ihtiyacımız var bir anomali buldum."
maşallah hocam yani ne diyeyim.

Hocam siz dediniz de şimdi çok harbiden ama bizim guild komple böyle bana çok normal geliyor o yüzden :D

Biz normal insanlar senin gibi istatistik tutmak yerine Steam kullanıyoruz. Bizde durum bu.
Çok istiyorsan sadece MMORPG'lere 5000'den fazla saat harcamış olduğuma eminim.
Gamepass gibi abonelik sistemleri ve daha ucuz yerler varken Steam'den almanın bir anlamı yok.
Sanırım en yüksek saat oynadığım oyun FIFA 21 ve 752 saat. Belki 22 ile bunu geçebilirim :)
FIFA Ultimate Team malesef bende de bağımlılık yapıyor. Hesapları kasıp satıyorum. Hem oyundan keyif alıyorum, hem elektrik parası çıkmış oluyor :paragöz:

CS:GO 😀

1634240095353.png

Bi' ara bu kayıt tutma işine girişmiştim fakat benlik değilmiş. :) Sürekli farklı oyunlar denemek yerine belirli oyunlara çok vakit gömmeyi, sıkıldıktan sonra yeni yeni şeyler keşfetmeyi severim o yüzden oynadığım toplam oyun sayısı çok düşüktür fakat mesela GTA 5'e 364 saat civarı falan gömmüşüm. ETS 2'ye de 95 saat gömmüşüm. Bunlar belki sizin için az ama benim için devasa rakamlar. Resmi kaydı yok ama NFS: Most Wanted ve korsan GTA: San Andreas'ı ise rahat 1000 saatten fazla oynamışımdır.

40 tane bitirmişimdir BioShock serisi,
Dishonored serisi,
Fallout serisi (Fallout 1-2 ve 76 yok)
Little Nightmares 1,
GTA Vice City, GTA 5,
BF 1-4-5, bad Company 2,
CoD serisi (bitirdiklerim Cold War, MW 4-3-2, Black Ops 1-2, CoD 1-2 ve at world ve WW2)
Witcher serisi (2-3 (1 oyunu oynadım ama bitirmedim çok kötüydü))
Serious Sam serisi (4 oynamadım, oynayacağım)
Half-Life serisi,
Wolfenstein serisi,
Postal serisi (4 oynamadım ve yeni çıkacak oyunu bekliyorum),
NF2 ve Most Wanted,
ETS 1-2,
Bus driver,
Duke nukem forever,
Bulletstorm,
Bright Memory (hikayesini bekliyorum)
Autobahn police Simulator,
Total War serisi,
Middle Earth Shadow of war ve mordor,
Bizarre earthquake.

Oynadıklarım arasında en fazla CS:GO var o da 443 saat.

Sistem olmadığı için oyun oynayabilen birisi değilim. Ama kuzenimde kaldığım zamanlarda deli gibi Skyrim oynuyordum, rahat 300 saat oynamışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı