Kaç yaşındasınız?

Çok naziksiniz. Sadece canım sıkıldıkça laptoplarımı kurcalamayı seviyorum. 😄
Teknoloji bilginizden bahsetmiyordum aslında. Ki ona sahip olmanız da oldukça güzel. Daha çok dili kullanış şekliniz ve diğer konularda yazdığınız mesajlar üzerine böyle düşündüm.

Teknoloji bilginizden bahsetmiyordum aslında. Ki ona sahip olmanız da oldukça güzel. Daha çok dili kullanış şekliniz ve diğer konularda yazdığınız mesajlar üzerine böyle düşündüm.
İnsanlarla doğru düzgün bir iletişimim olmuyor günlük hayatta. Burada da diğer kullanıcılara saygılı davranmaya çalışıyorum. Gerçek hayatımda zaten pek normal bir insan olarak karşılanmadığım için burada kendim gibi insanlarla konuşmak beni akıl almaz derecede rahatlatıyor.

İnsanlarla doğru düzgün bir iletişimim olmuyor günlük hayatta. Burada da diğer kullanıcılara saygılı davranmaya çalışıyorum. Gerçek hayatımda zaten pek normal bir insan olarak karşılanmadığım için burada kendim gibi insanlarla konuşmak beni akıl almaz derecede rahatlatıyor.

Bana kendimi hatırlattınız xd. Fakat ben hem laptop kurcalayaıp hem de PSU patlatıyorum(Hadron markayı bir güç verdim PSU ısındı neredeyse yanıyordu sonra dışarı çıkarıp patlatım çok güzeldi xd birahane öyle bir şey geçse elime yine yapardım xd)

@little horse Uğraşmaktan zevk aldığınız, belki garipsenecek kadar spesifik bir ilgi alanınız var mı? Varsa duymak isterim.
İlgi alanı değil ancak garip özelliklerim var elbette. Örneğin gitar çalmayı öğrendikten sonra uzun bir süre boyunca günde yaklaşık 3-4 saatimi telleri sıkılaştırdıktan ya da gevşettikten sonra akort etmeye veriyordum. Bir süre sonra teller koptu ve yaptırmakla uğraşmamıştım. İlgi alanı olaraksa çizim ile uğraşıyorum. Amatör olarak tabii ancak şu aralar hiç içimden gelmiyor. Neyse, önceden tüm gün çizim yaptığım zamanlarda dışarıya çıkıp avcılık yapıyordum resmen. Etrafta güzel ya da yakışıklı bulduğum insanları izleyip resimlerini çiziyordum. Bunu uzun bir süre devam ettirdim. Yaklaşık 1-2 sene kadar. Boş vakitlerimde dışarı çıkıp insanların kara kalem çizimlerini yapıyordum. Örneğin kafede otururken etrafı izler, insanları kağıda aktarırdım. Tabii o zamanlar daha küçüktüm, ilkokula falan gidiyordum. Şu anda da büyük olduğum söylenemez ancak en azından iyi ile kötüyü rahatça ayırt edebilirim. Daha sonra insanlara dik dik bakmamın onları rahatsız ettiğini anladığım zaman bırakmıştım. İyi ki de bırakmışım, adım sapığa bile çıkabilirdi. Ondan sonra resim çizmek pek ilgimi çekmedi. Bu kadar galiba. Şahsen ben de sizi merak ettim. Aslında Sosyal'deki hemen hemen herkesi merak ediyorum.

İlgi alanı değil ancak garip özelliklerim var elbette. Örneğin gitar çalmayı öğrendikten sonra uzun bir süre boyunca günde yaklaşık 3-4 saatimi telleri sıkılaştırdıktan ya da gevşettikten sonra akort etmeye veriyordum. Bir süre sonra teller koptu ve yaptırmakla uğraşmamıştım. İlgi alanı olaraksa çizim ile uğraşıyorum. Amatör olarak tabii ancak şu aralar hiç içimden gelmiyor. Neyse, önceden tüm gün çizim yaptığım zamanlarda dışarıya çıkıp avcılık yapıyordum resmen. Etrafta güzel ya da yakışıklı bulduğum insanları izleyip resimlerini çiziyordum. Bunu uzun bir süre devam ettirdim. Yaklaşık 1-2 sene kadar. Boş vakitlerimde dışarı çıkıp insanların kara kalem çizimlerini yapıyordum. Örneğin kafede otururken etrafı izler, insanları kağıda aktarırdım. Tabii o zamanlar daha küçüktüm, ilkokula falan gidiyordum. Şu an da büyük olduğum söylenemez ancak en azından iyi ile kötüyü rahatça ayırt edebilirim. Daha sonra insanlara dik dik bakmam onları rahatsız ettiğini anladığım zaman bırakmıştım. İyi ki de bırakmışım, adım sapığa bile çıkabilirdi. Ondan sonra resim çizmek pek ilgimi çekmedi. Bu kadar galiba. Şahsen sizi de merak ettim. Aslında Sosyal'deki hemen hemen herkesi merak ediyorum.

Hmm elektronik devrelere uğraşmayı sever misiniz peki?

Geri
Yukarı