Kaç yaşındasınız?

@little horse saydığınız için teşekkür ederim. Merak uyandırıcı birisiniz. Anlatmak için özele inmek zorunda kaldıklarım dışında hakkımda söyleyecek pek fazla şey yok maalesef.

Sonrasında gelecek muhtemel sorulara karşı bu sözü söylediği belli. Yanlış anlaşılma sonucu ortamı geren kişi sizsiniz gördüğüm kadarıyla.

Ne soracağını nereden biliyorsun ki?
Birisini yanina selam vermek için geldiğinde, "selam verebilirsin ama ozelime karışma" falan mı diyorsunuz?
Birisi ozelinizle ilgili bir şey sorarsa o zaman ne demek istiyorsanız dersiniz.
Ortada bir şey yokken böyle şeyler saçma.

Birisini yanina selam vermek için geldiğinde, "selam verebilirsin ama ozelime karışma" falan mı diyorsunuz?
Birisi ozelinizle ilgili bir şey sorarsa o zaman ne demek istiyorsanız dersiniz.
Dediğim gibi art arda sorulan sorular yüzünden bunalan bir insanım. Yoksa o tarz tripleri atabilecek bir insan da değilim. Sadece çok sık soru sorulmaya alışkın bir insan değilim. Bu nedenle kestirip atmak istemiştim. Derinden kastım konuşmayı sonlandırmaktı. Çok yanlış anlamışsınız ya da ben garip bir insanım. Kusura bakmayın. 😕

Dediğim gibi art arda sorulan sorular yüzünden bunalan bir insanım. Yoksa o tarz tripleri atabilecek bir insan da değilim. Sadece çok sık soru sorulmaya alışkın bir insan değilim. Bu nedenle kestirip atmak istemiştim. Derinden kastım konuşmayı sonlandırmaktı. Çok yanlış anlamışsınız ya da ben garip bir insanım. Kusura bakmayın. 😕

Kimseyi gerçek hayatta tanımadığımız için ne demek istediklerini tam olarak anlayamıyoruz.
Yazdığınız cümleden ben bu anlami çıkardım çünkü cümle bu şekilde :D.
Eğer siz başka bir anlamda yazdıysanız dert değil.
Ama dediğim gibi, birbirimizi tanımadığımız için bu tarz ucu açık cümleler farklı anlaşılabilir.
Siz de benim kusuruma bakmayin.
Kendinize iyi bakın.
İyi gunler dilerim.

Kesin yargıya varmadan önce insanların bir sözü ne niyetle söyleyebileceğini düşünün. Verilen tepki yanlış anlaşılmaya müsait fakat saçma değil. Kendisi de gereken açıklamayı yaptığına göre konuyu kapanmış sayıyorum.

Konu çok abartılmış gerek yoktu bence sizi de anlıyorum siz de haklısınız tekrar özür dilerim 😞

10. (Ciddiyim arkadaşlar, gülmeniz umurumda değil. Burada trolleyecek bir olay yok ve ben Mutluww değilim) 10 yaşındayım fakat bir gün büyüyüp ülke için çok yararlı bir kişi olacağım, sonra ''vaay Evil Morty büyük adammış'' dersiniz. DJ Dikkat filan hikaye, en büyük adam DJ Ercik'tir. Erciği sevmeyenler için ise şunu bırakıyorum ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı