Kaç yıldır forum ortamlarındasınız?

?

• 2020-2022

Oy: 117 50,0%
  • 2010-2020

Oy: 95 40,6%
  • 2000-2010

Oy: 22 9,4%

• Oy verenlerin toplamı
    234
2005-2006 yıllarından beri forumlardayım. Daha önce 2 tanesinde moderatörlük yaptım, şimdi aktif değiller.

Çok uzun bir süre Donanımhaber'i üye olmadan takip ettim. Pandeminin çıkışıyla bozulan psikoloji, can sıkıntısı, kafa dağıtma çabasının sonucu olarak Donanımhaber, Donanım Arşivi ve Technopat'a üyelik açıp aktif olmaya başladım. Şu an sadece Technopat'ta takılıyorum.

Aslında 3-4 yıldır forum ortamlarındayım fakat hiç üye olmamıştım hep ziyaretçi olarak takipteydim. Geçen yıl kayıt olmaya karar verdim biraz uzun sürdü :D

2009 civarlarından beridir forumları bilirim. Zaman geçirme aktiflik v.s 2014'te başladı. Bu forumda ise 2018 olması lazımdı 2017'de olabilir. İlk hesabım sağlamdı bir mevzudan dolayı silindi bu ikinci hesap. (Aynı isim) Puan mertebe derdinde olmadığım için önemsemedim 😀

Forumları bırakma durumum ya bu sene ya bir sonraki sene olur gibi.

2020 Mart. Daha öncesinde birkaç yere kayıt olup konu açmıştım ama yoğun olarak başladığım tarih bu. 2020 Ekim ayına kadar 6000 küsür mesaj yazdım, konu dışı mesaj sayılmamaya başlayınca uçtu yarısı.
Mayıs - Ekim arası güzel günlerdi.
2009 civarlarından beridir forumları bilirim. Zaman geçirme aktiflik v.s 2014'te başladı. Bu forumda ise 2018 olması lazımdı 2017'de olabilir. İlk hesabım sağlamdı bir mevzudan dolayı silindi bu ikinci hesap. (Aynı isim) Puan mertebe derdinde olmadığım için önemsemedim 😀

Forumları bırakma durumum ya bu sene ya bir sonraki sene olur gibi.
Eski hesabının zamanlarına denk gelmeyi çok isterdim :D Tanıyamadıysan önceki isimlere bak.

Geri
Yukarı