Kadıköy bitpazarı nerede?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, Kadıköy'deki ikinci el bitpazarı nerede açılıyor tam olarak? Metrobüs ile gidilebiliyor mu? İstanbul'u pek bilmiyorum, hele ki Anadolu tarafı hakkında hiç bilgim yok. Arkadaşımla aktivite yapalım, gezelim diye düşünüyoruz. Parça falan buluruz belki diye düşündük. Google haritalarda antika pazarı diye gözüken konum doğru mudur? Giden varsa ne tür şeyler satılıyor? Büyük bir yer mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metrobüse bin, Uzunçayır durağında in, en yakın ulaşım o şekilde. İsmi Salı Pazarı ve cuma günleri bit pazarı açılıyor. Yani bugün veya bir sonraki cumalardan birinde gitmelisin. Salı günleri de kıyafet vs oluyor ve fiyatlar inanılmaz uygun. 125 liraya kalın bir eşofman altı almıştım 5 ay önce gayet de güzel. Bugün biraz geç kalmış da olabilirsin çok erken saatlerde gidersen çok daha iyi şeyler bulabilirsin.

Metrobüse bin, Uzunçayır durağında in, en yakın ulaşım o şekilde. İsmi Salı Pazarı ve cuma günleri bit pazarı açılıyor. Yani bugün veya bir sonraki cumalardan birinde gitmelisin. Salı günleri de kıyafet vs oluyor ve fiyatlar inanılmaz uygun. 125 liraya kalın bir eşofman altı almıştım 5 ay önce gayet de güzel. Bugün biraz geç kalmış da olabilirsin çok erken saatlerde gidersen çok daha iyi şeyler bulabilirsin.
Anladım hocam pazar günleri değil o halde bir arkadaş öyle demişti de.

Geri
Yukarı