Kadıköy'de 1 Gbps internet gözüküyor ama adreste 100 Mbps gözüküyor

Zuryf

Picopat
Daha fazla  
Kadıköy'de 1Gbps var diyor. Kendi adresimi sorguladığımda 100 Mbps çıkıyor. 1 Gbps Kadıköy'ün neresindedir acaba?

Hangisi yanlış bilgi hocam? İkimizde aynı şeyi söylüyoruz ama sen aradan cımbızla laf çekip cevap verme niyetine girmişsin yazdığım mesajı tekrar okumanı tavsiye ediyorum.
Ayrıca paket sınırlaması yok deyip yine kendin paket sınırlaması olan tarifeleri yazmışsın.

Ya inanın cevap vermekten bıktım. Bazı kullanan ISS'ler var ama onlarında paket sınırlaması var 1000 Mbps vermiyor. Demişsiniz. Hayır 1000 veriyor. Hpaket sınırlaması yapanlar var ama yapmayanlar da var deseydiniz. Cevap veriyorsunuz ama boşuna. Düzgün bilgi verin.comnet 1000 veriyor. Bu paket kısıtlaması mı oluyor? Netspeed kendi vermek istemiyor. Ben hayır alamazsınız dedim. Sizin gibi siz neden cevap vermek için tekrardan yazıyorsunuz desem olur mu? Ayıptır...

Hangisi yanlış bilgi hocam? İkimizde aynı şeyi söylüyoruz ama sen aradan cımbızla laf çekip cevap verme niyetine girmişsin yazdığım mesajı tekrar okumanı tavsiye ediyorum.
Ayrıca paket sınırlaması yok deyip yine kendin paket sınırlaması olan tarifeleri yazmışsın.
elemanın yazdıgı ile senin yazdıgın aynı deil sen 1000 mgbit türk teelcom'dan başkası vermiyor diyorsun ama comnet veriyor bunu anlatmak istemiş yani seinni yazdıgın yanlış diger arkadaşın yazdıgı dogru olan

Yeni konular

Geri
Yukarı