Kadiköyde PSP oyunu satan yer var mı?

erberk ılgaz

Femtopat
Daha fazla  
İstanbul Anadolu'dayım, kadıköy boğa ve hatta Burger King'in yanından geçiyoruz oralarda ve o civarlarda 2 el ya da 0 PSP oyunları satan bir yer var mı ve cok az zamanım var. Carsamba tatile gideceğim sadece 4 günüm var. İnterneten alsam kargo gelmesini bekleyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Anadolu'dayım, kadıköy boğa ve hatta Burger King'in yanından geçiyoruz oralarda ve o civarlarda 2 el ya da 0 PSP oyunları satan bir yer var mı ve cok az zamanım var. Carsamba tatile gideceğim sadece 4 günüm var. İnterneten alsam kargo gelmesini bekleyemem.

Hocam crackleyin bulamazsınız çünkü bulsanız bile koleksiyonerler aliyor bu oyunları çok pahalıya satarlar.

Hocam crackleyin bulamazsınız çünkü bulsanız bile koleksiyonerler aliyor bu oyunları çok pahalıya satarlar.

Yok. Herkes CWF'yi yapıyor ben becerımyom. Nasıl alıyor mıletın beynı su CWF ısını ben anlamadım. Pro Update sonrası sıyah ekran oldu. Şu an cozumune bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga yok herkes cwf yi yapıyor ben becerımyom nasıl alıyor mıletın beynı su cwf ısını ben anlamadım Pro updaten sonra sıyah ekran oldu şu an cozumune bakıyorum yabancı yotuberlardan.

X abanmayı denedin mi? Cihaz brick olmadıysa(bunun için rastgele yerden indirmeniz lazım)işe yarar.

Geri
Yukarı