Kadıköy’de uyuşturucu satıcısının ölümüne sebep olan polis tutuklanarak cezaevine gönderildi

Kesinlikle size katılmıyorum, o polisin görevi basitçe insanları yanlış yoldan alıp adalete teslim etmek burada polis memuruna da sıkabilirdi en iyisi olmuş o uyuşturucu satıcısı insanların yaşama hakkını alıyor hemde 1-2 tane değil! Onlarca.. Bu ölmesin de kim ölsün?

Sevgi pıtırcığı mısınız siz

Olayda fail tutuklanmış ama soruşturma devam ediyor. Mecliste de konuyla alakalı soru önergesi verilmiş. Soru önergesinin içeriğini merak edenler için aşağıya link bırakıyorum, çok ciddi iddialar var.
Eğer iddialar doğruysa polisin tutuklanmasında ben bir sorun göremiyorum, umarım soruşturma adil bir şekilde yürütülür ve gerçekler ortaya çıkar.

Ya senin düşünce şeklin yanlışsa?

Olayın gerçek yüzünü bilmiyorum fakat kimse bir başkasının yaşamını elinden alma hakkına sahip değildir. Kişi ne suç işlerse işlesin cezasını başka şekillerde çekmeli, öldürülerek değil. Dünyaya bir kere gelir insan.

Eğer birisi polisin silahına ulaşmaya çalıştıysa mantıklı olan o kişiyi ne şekilde olursa olsun etkisiz hale getirmektir. Herkesin yaşamaya hakkı varsa kanun ve nizama uygun yaşamalı. Adam benim silahımı alıp beni vurduktan sonra o adam ceza çekse ne olur çekmese ne olur? Ben öleceğime benim silahımla beni vurmaya çalışacak olan kişi ölsün sonuçta bende hayata bir kez geliyorum.

Tabi bu konuştuklarım genel anlamda. Bu haberdeki olayın hakkında yorum yapabilmek için ya olayın içinde olmak lazım ya da mobese görüntülerini izlemek lazım.

Sen de diyorsun işte, görevi adalete teslim etmek, öldürmek değil. O zaman hiç tutuklamakla uğraşmayalım, takır takır vuralım. Kafayı mı yediniz siz? İdam falan da istiyorsunuzdur şimdi siz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…