Kadının arkasından yürüyen erkeğe şüpheyle bakılması

Bu kısmı kaçırdım. En çağdaş azınlık olarak yazmışsınız burada ne kastettiniz?
Ülkede; aklı başında, kültür, vizyon, misyon sahibi, sanata ve bilime ilgisi olan, vatandaşın parlak beyinlerinin var olduğuna ve bilgiye inanan bir kesimden bahsediyorum. Bizler, kokuşmuş zihniyetlerin ve şeytan üçgeninin tam ortasında kalmış, aydın insanlarız. "Bizi kulak arkası etmeyin." demek istedim.

Çok korkakça bir davranış, öngörülemeyen sonuçlara hazırlanırsın ama arkandaki masum kişiyi incitecek kadar ileri gidebiliyorlar.

Hocam biz de bakıyoruz da 1-2 kere bakıp bırakıyoruz. Şimdi dikizlemek mi yoksa baktı geçti mi diyorsunuz? Ayrıca Erkeklerde taciz çok nadir oluyor. Kadın forumcular olmadığından burada pek yaşayan varsa cidden böyle bir şey yazsın merak ettim.

Normaldir, ülkenin durumu ortada he bir de şunu demezsem içimde kalacak;
Türkiye cannat cannat, kadınlar içinse cehennem.

Ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Hangi kısımdan söz ediyorsunuz?

Her gün kadına şiddetle alakalı haberlerin olduğu bir ülkede normal bir durum bence. Ayrıca verilen cezalara da bakınca millet 2 yatar çıkarım diyor. Bir de mülteciler eklenince işe, doğal olarak temkinli davranmak gerekiyor. Karanlıkta(ysan) seçmek de zor insanları açıkçası.

Hocam Türkiye'de gayet normal bence kadını da suçlamayalım görüyorsunuzdur her gün olayları.

Burayı tam anlayamadım. Nereden bilsin önündeki kadın senin vizyonunu? Durup ''Pardon sanata, bilime ilginiz var mı'' diye mi soracak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…